Anna Jantar
youtube.com
Klaudia Bochenek - 21 Stycznia 2020

Anna Jantar przed śmiercią przeżywała ciężkie chwile. Sekretne zapiski z jej pamiętnika wyciskają łzy z oczu

Anna Jantar zginęła tragicznie w katastrofie samolotu 14 marca 1980 roku. Miała zaledwie 29 lat, a na powrót mamy z utęsknieniem czekała na lotnisku mała Natalka. Mało kto wie, że oprócz tęsknoty za córką, polska piosenkarka przeżywała prawdziwy koszmar.

Anna Jantar w sekretnym notesie zapisywała najbardziej gnębiące ją myśli, dzieliła się też sukcesami i miłością do córki. Jej zapiski przyprawiają jednak o łzy.

Anna Jantar podejrzewała swojego męża o najgorsze

Kilka lat temu miał zostać odnaleziony pamiętnik Anny Jantar, w którym opisywała swoje najskrytsze przemyślenia. Polska gwiazda przelewała na papier nie tylko pozytywne wspomnienia, ale również to, co najbardziej ją męczyło. Wiele osób wspomina, że w momencie kiedy Anna Jantar poleciała w trasę po USA, między nią a mężem w ogóle się nie układało. Mówi o tym między innymi dobrze jej znany kompozytor.

córka czekała w szpitaluUrodziła córkę, a jej partner zniknął na dwa dni. Nie mieści się w głowie, co wtedy robìłCzytaj dalej

- Dwa, może trzy tygodnie przed powrotem z USA do Polski Ania zadzwoniła do mnie i poprosiła, żebym napisał dla niej tekst o rozstaniu, o byłym mężu - tak powiedziała o Jarku, i o miłości, która umarła... - wspomina Janusz Kondratowicz w książce "Bursztynowa dziewczyna. Anna Jantar we wspomnieniach". Pamięta, że Anna Jantar po akceptacji tekstu kazała wysłać treść do jej męża. Już wtedy podejrzewała go o najgorsze.

Pamiętnik piosenkarki pełen był przykrych wpisów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona spełniła ostatnie życzenie mężaŻona spełniła ostatnie marzenie śmiertelnie chorego męża kilka dni przed zgonem. Zrobiła dla niego niewyobrażalną rzeczCzytaj dalej

Anna Jantar w swoim pamiętniku miała pisać, że podejrzewa męża o niewierność. Do piosenkarki miały co jakiś czas napływać wiadomości, że z Ireną Jarocką łączy go coś więcej niż tylko muzyka. Swoje myśli miała przelewać na papier. Zależało jej też na dobru dziecka, ale czegoś takiego nie mogła wybaczyć. Drugi cios w serce otrzymała niedługo później, kiedy zaczęto łączyć jej męża z Urszulą Sipińską - mało tego, kobiety były przyjaciółkami. Anna Jantar była zdruzgotana, powiernikiem jej sekretów był właśnie pamiętnik i bardzo bliscy, zaufani znajomi. Często wspominała o rozstaniu, o rozwodzie.

Dzisiaj grzeje:

1. Piotr Woźniak-Starak na zdjęciu w młodości. Syn miliarderów na zdjęciu ze światową top-modelką
2. Polsat przekazał druzgoczące wiadomości. Nie żyje uwielbiany dziennikarz i operator

Anna Jantar miała dywagować, kiedy najlepiej rozstać się z mężem. Przede wszystkim za pieniądze zarobione w USA chciała się usamodzielnić i nie być zależną. Miała dość ciągłego niepokoju i podejrzeń. Jej pamiętnik był pełen przykrych myśli, nie wiedziała, co zrobić. Nawet dzień przed wyjazdem do USA zdradziła przyjacielowi, że kiedy wróci, chciałaby się rozwieść.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Anna Jantar przed śmiercią przeżywała ciężkie chwile. Sekretne zapiski z jej pamiętnika wyciskają łzy z oczu
  4. Nastolatka poszła na swoją studniówkę. Wróciła zalana łzami i nie tylko, została potwornie upokorzona przez koleżankę
  5. Posmarowała twarz białkiem jajka. Efekt przerósł jej najśmielsze oczekiwania

Psy i inne zwierzętaWygląda jak groźny wilk. Aż trudno uwierzyć, z kim się przyjaźniCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News