Natalia Kukulska po 40 latach znalazła zdjęcie Anny Jantar. Niebywałe, jeszcze nigdy go nie widzieliśmy

Natalia Kukulska po 40 latach znalazła zdjęcie Anny Jantar. Niebywałe, jeszcze nigdy go nie widzieliśmy Źródło: Instagram.com natalia.kukulska

Anna Jantar zginęła 40 lat temu w katastrofie lotniczej na warszawskim Okęciu. Gwiazda osierociła 4-letnią córkę, Natalia Kukulska wspomniała matkę w niezwykły sposób.

Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej, właśnie minęło 40 lat o tragicznej śmierci słynnej wokalistki. Jej córka opublikowała w mediach społecznościowych niezwykłe, niepublikowane wcześniej zdjęcie gwiazdy. Fani są zachwyceni piękną fotografią zrobioną w 1975 roku.

Anna Jantar zginęła w 1980 roku w katastrofie lotniczej

14 marca 2020 roku minęło 40 lat od tragicznej śmierci uwielbianej wokalistki. Anna Jantar wracała do Warszawy ze Stanów Zjednoczonych, na lotnisku w warszawskim Okęciu czekali na nią bliscy, w tym 4-letnia córka, Natalia. Dziewczynka nie miała pojęcia co się dzieje, kiedy wokół zapanował chaos, a jej babcia wpadła w rozpacz. Dopiero po jakimś czasie dotarło do niej, że jej życie na zawsze się zmieniło, a mama już nigdy nie wróci z podróży.

Tragedia wstrząsnęła nie tylko bliskimi wokalistki, ale również wielbicielami artystki. Z okazji rocznicy śmierci mamy, jej córka Natalia Kukulska, podzieliła się z fanami niezwykłą fotografią, którą odnalazła dopiero po 40 latach. Przepiękne zdjęcie Anny Jantar nie było wcześniej publikowane, pochodzi z 1975 roku i zostało zrobione w Kanadzie.

- "O jak przybywa nam lat, aż się czasem boję spojrzeć wstecz. Dziś nie obudzi już nas najgłośniejszy nawet gitar dźwięk. Więc może by tak spocząć, odejść w cień..." - śpiewała moja mama w ostatniej piosence, którą nagrała w swoim życiu. Odnalazłam dosłownie wczoraj to piękne i symboliczne zdjęcie, którym się z Wami dzielę w dniu 40 rocznicy śmierci. Pochodzi z 1975 roku z Kanady. Anna Jantar ciągle w podróży - napisała Natalia Kukulska pod udostępnioną fotografią.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Jantar - niezwykłe zdjęcie

Na zdjęciu można zobaczyć młodą wokalistkę, która w rozwianej spódnicy, płaszczu i kapeluszu przechadza się drogą. W tle widać jezioro i góry oraz spory, czerwony bus. Przepiękny krajobraz, w połączeniu ze spokojem, który bije z kobiety, tworzy magiczną i niezwykle ciepłą aurę wokół zdjęcia.

Dzisiaj grzeje: 1. Sprawdza się czarny scenariusz min. Szumowskiego. Za tydzień ma być gorzej
2. Wiadomo, ile osób w Polsce naprawdę może mieć koronawirusa. Ekspert podał liczby

Fani są zachwyceni i bardzo wzruszeni fotografią, pod postem Natalii Kukulskiej pojawiło się wiele komentarzy od wielbicieli obu kobiet.

- Piękne zdjęcie. Mama na pewno czuwa nad tobą - napisała jedna z internautek.

- Dziękujemy za zdjęcie perełkę, dla nas każde nowe zdjęcie czy teledysk Anny, to jak małe święto - dodał kolejny fan.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Z ostatniej chwili: piłkarz reprezentacji Polski chory na koronawirusa
  3. Ministerstwo wydało nagle ostrzeżenie. Chodzi o sms-y ws. epidemii
  4. Nowe, niepokojące informacje o 3 ofierze wirusa. W środę wszystko jeszcze było dobrze
  5. W środę był na imprezie w polskim mieście. Ma koronawirusa, wszyscy których spotkał powinni się zgłosić
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News