Wnuczka Anny Jantar ma już 14 lat. Onieśmielające, wygląda dokładnie jak babcia

Wnuczka Anny Jantar ma już 14 lat. Onieśmielające, wygląda dokładnie jak babcia Źródło: .

Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej na warszawskim lotnisku Okęcie, to był wielki szok, zarówno dla bliskich artystki jak i jej fanów. W tym roku mija 40 lat od tych tragicznych wydarzeń.

Anna Jantar zginęła w samolocie, który rozbił się w pobliżu warszawskiego Okęcia. Artystka wracała do kraju ze Stanów Zjednoczonych. Na lotnisku czekała na nią jej matka oraz 4-letnia córka. To była ogromna tragedia, która poruszyła cały kraj. W tym roku mija 40 lat od tych wydarzeń.

Anna Jantar osierociła córkę. Dziś Natalia Kukulska ma trójkę dzieci

Słynna wokalistka zostawiła swojego męża, Jarosława Kukulskiego oraz córkę, Natalię. Kobieta po latach poszła w ślady swojej mamy i również została wokalistką. Jest też szczęśliwą żona i mamą trojga dzieci. Jej najstarsza córka - Ania, skończyła właśnie 14 lat. Fani są przekonani, że po swojej niezwykle zdolnej i pięknej babci odziedziczyła nie tylko imię. Dziewczynka wyrasta na bardzo urodziwą nastolatkę, jest bardzo podobna do Anny Jantar. Jej mama jakiś czas temu opublikowała w sieci zdjęcie z córką.

- "Mordo Ty moja". Tak już może mówić do mnie na legalu moja córka. W końcu ma już od dziś 14 lat! Niech kwitnie najpiękniej i szczęśliwie! PS. Zdjęcia pochodzą z teledysku „Rekonstrukcja”, w którym Ania trzymała mnie za "mordę" i zatańczyła wraz z koleżankami - podpisała fotografię z planu swojego teledysku Natalia Kukulska. 

Najstarsza wnuczka Anny Jantar ma już 14 lat

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W tym roku mija 40 lat od tragicznej śmierci Anny Jantar. Fani wciąż pamiętają jej najpiękniejsze piosenki. W czasie tegorocznego, 57. Festiwalu Piosenki w Opolu zostanie uczczona pamięć słynnej wokalistki, pod znakiem jej twórczości odbędzie się koncert debiutów. Media donoszą, że wnuczka artystki bardzo chciałaby wziąć udział w tym wydarzeniu, jednak sporo wątpliwości ma jej mama. To do Natalii Kukulskiej należy ostatnie słowo w tej kwestii. Kobieta nie jest przychylna zaczynaniu kariery w dzieciństwie, choć sama właśnie w ten sposób rozpoczynała swoją przygodę ze śpiewaniem.

- Świetnie, jak dzieci śpiewają. Gorzej, jak za tym stoją np. rodzice, którzy mają za dużą ambicję i zbyt wiele od nich wymagają, co wytwarza presję. Dopóki to wszystko traktowane jest jako zabawa, to jest super –  Powiedziała niedawno agencji informacyjnej "Newseria".

Dzisiaj grzeje: 1. Nauczycielka kazała uczniom zrobić sobie zdjęcia. W życiu nie spodziewali się, do czego je wykorzysta
2. Smutna wiadomość, nie żyje gwiazdor telewizji Polsat. Miał tylko 47 lat

Takie przekonanie wyniosła z domu. Choć śpiewała od najmłodszych lat, jej ojciec bardzo dbał, by miała normalne dzieciństwo i nie wpadła w pułapki show biznesu. Dlatego Natalia Kukulska chciałaby również uchronić przed tym swoje dzieci. Kobieta bardzo dba o prywatność swoich pociech i uczy je tego samego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe informacje o koronawirusie. Naukowcy twierdzą, że znaleźli nosiciela
  2. Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożone
  3. Chłopczyk karmił bezdomnego psa. Od starszego mężczyzny usłyszał słowa wołające o pomstę do nieba
  4. Trzy lata po śmierci Wodeckiego widok jest niezwykły. Grób genialnego artysty wygląda porażająco
  5. Ogromny pożar na zachodzie Polski. Sytuacja jest dramatyczna

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News