Dymna traciła już nadzieję. Jej ukochany syn w końcu ją uszczęśliwił

Dymna traciła już nadzieję. Jej ukochany syn w końcu ją uszczęśliwił Źródło: yt/Kultowe Rozmowy

Anna Dymna to jedna z najwspanialszych polskich aktorek - obecnie najbardziej kojarzona z Fundacją Mimo Wszystko. Syn aktorki w końcu spełnił jej wielkie marzenie. Zdecydował się postawić odważny krok, na który Dymna czekała od dawna. Nie spodziewała się, że stanie się to przed Wielkanocą.

Anna Dymna ma wielki powód do świętowania. Syn właśnie sprawił jej ogromną radość, czego zupełnie się nie spodziewała. 33-latek rozpoczął w swoim życiu nowy etap, który jest przystankiem do spełnienia kolejnego marzenia Anny Dymnej. Czy i to marzenie już niedługo uda się spełnić?

Anna Dymna znowu jest szczęśliwa. Jej syn sprawił jej wiele radości

Syn aktorki ze związku ze Zbigniewem Szotą, w ostatnim czasie postanowił w końcu oświadczyć się swojej partnerce. Zakochany 33-latek uklęknął przed Agatą, która zgodziła się zostać jego żoną. Ta wieść bardzo ucieszyła Dymną, która nie mogła doczekać się, aż w końcu jej syn zdecyduje się na małżeństwo.

Już niedługo rodzina przywita więc świeżo upieczoną małżonkę jedynego syna Anny Dymnej, która wzbogaci rodzinę kolejnymi sukcesami, bowiem Agata to artystka-malarka, o której słyszeli entuzjaści sztuki współczesnej. Nic więc dziwnego, że para wpadła sobie w oko, bowiem syn Michał także jest uznanym artystą. Skomponował utwory muzyczne, które wielokrotnie wykorzystywane były przez krakowskie teatry.

Agata dosyć szybko została przedstawiona rodzinie Michała. Anna Dymna niemal od razu polubiła utalentowaną malarkę, z którą już podczas pierwszych spotkań miała wiele tematów do rozmów. Tym bardziej więc ucieszyło aktorkę, że to właśnie ją postanowił wybrać 33-latek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ania bardzo ją polubiła, świetnie się rozumieją. Uważa, że jest idealna dla Michała; pasjonatka, wrażliwa, kochająca sztukę i … tolerancyjna. Stworzyli fajny związek, wzajemnie się inspirują - zdradziła osoba z bliskiego otoczenia Anny Dymnej (w rozmowie z "Pomponikiem").

Jak czytamy dalej w artykule tabloidu aktorka nie może doczekać się kolejnego kroku - tym razem związanego z dziećmi. Anna Dymna chciałaby być już babcią.

- Marzę, żeby mieć dużo wnuków - mówi w rozmowie z "Pomponikiem".

Miejmy nadzieję, że i to marzenie już wkrótce się spełni - czego serdecznie życzymy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jolanta Kwaśniewska w SZOKUJĄCYCH słowach o emeryturze Polaków. "Praca do 80. roku życia lub więcej". Czy ona OSZALAŁA?
  2. Córka znanego aktora zmarła w męczarniach na raka jajnika. Osierociła dwójkę dzieci
  3. Wzruszające słowa Lipowskiej o ś.p. Witoldzie Pyrkoszu. Łzy w oczach
  4. Kolejny pożar. Znowu w Polsce, dym widać z 30 kilometrów
  5. Duma polskiego aktorstwa dostaje głodową emeryturę. ZUS śmieje mu się w twarz
  6. Agnieszka ma najgorsze możliwe nazwisko. Gdy musi się przedstawić zalewa ją zimny pot

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News