Legendarna polska aktorka nie ma pieniędzy na leczenie i rehabilitację. Potrzebuje pomocy

Legendarna polska aktorka nie ma pieniędzy na leczenie i rehabilitację. Potrzebuje pomocy

Anna Dymna od dawna pomaga tym, którzy muszą się zmierzyć z chorobami. Teraz inna wybitna aktorka, którą bardzo dobrze znają pokolenia Polaków, pilnie potrzebuje pomocy! Choć podczas swojej kariery została wielokrotnie nagradzana także odznaczana, w tym momencie nie ma pieniędzy, aby kontynuować swoje leczenie.

Anna Dymna i jej Fundacja Mimo Wszystko to dobrze znana organizacja pożytku publicznego, która uratowała życie wielu osobom. Specjalizuje się w koncertach charytatywnych, wydarzeniach sportowych, a także w szeregu innych działaniach, które pomagają osobom niepełnosprawnym, a także znajdującym się w innej trudnej sytuacji życiowej ludziom. Wielkie serce aktorki sprawia, że wciąż pojawiają się nowe osoby, które chcą się zaangażować w zbieranie środków dla pokrzywdzonych przez los. Działania fundacji znane są w całej Polsce. Angażują się w nie polskie gwiazdy, celebryci, dziennikarze, sportowcy i zwykli ludzie.

Anna Dymna zaprasza na koncert charytatywny

Jak donosi portal Onet.pl, jedna z osób, które korzystają z pomocy Fundacji Mimo Wszystko, to aktorka Teresa Budzisz-Krzyżanowska, która znana jest z gry w filmach takich jak "Gonitwa" (w reż. Zygmunta Hübnera), "Lawa" jako pani Rollisonowa w scenie balu u Senatora, "W środku lata" (w reż. Feliksa Falka), czy też w "Futro" jako Irena Makowiecka. Aktorka występowała również na deskach teatrów w Krakowie. Grała w Teatrze Rozmaitości, Teatrze im. Juliusza Słowackiego, a także w Teatrze Narodowym w Warszawie. Co się teraz dzieje z wybitną postacią polskiego aktorstwa?DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jej życiorys wypełniony jest licznymi nagrodami i odznaczeniami. Między innymi: wyróżnienie dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej za film "Odjazd", a także dzięki redakcji miesięcznika "Teatr" - dwukrotnie została laureatką Nagrody im. Aleksandra Zelwerowicza. Kobieta brała udział w filmach, za które odpowiadali znani i szanowani polscy reżyserzy. Między innymi w produkcji Andrzeja Wajdy. Teraz jej stan zdrowia jest dużo gorszy i niezbędna w jej przypadku jest rehabilitacja, a także wdrożenie odpowiedniego leczenia. Niestety, ona nie może sobie na nie pozwolić. Pomocną dłoń w tej sytuacji wyciągnęła do aktorki Anna Dymna. 10 lutego w Filharmonii Krakowskiej odbędzie się koncert, na którym zagrają Motion Trio czy Leszek Możdżer. Hasło koncertu to "Jestem, bo jesteś". Jest to wspaniały gest ze strony Dymnej i Fundacji Mimo Wszystko. Podczas koncertu będzie można również wziąć udział w aukcji. Na niej będą licytowane takie przedmioty jak: ołówek Cerruti Gustawa Holoubka, długopis Valadai od Krzysztofa Zanussiego, a także koszulka startowa z autografem Kamila Stocha. Wszystkie przedmioty zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację Teresy Budzisz-Krzyżanowskiej. Anna Dymna yt/TV Regionalna Teresa Budzisz-Krzyżanowska  
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Znienawidzona gwiazda TVN ma MILIONOWE stawki. Będziecie w SZOKU!
  2. Tak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  3. Wielka tragedia. Szelągowska rozpłakała się na wizji
  4. Gessler marzy się kariera wokalna? "Madzia na Eurowizję", "Kiedy płyta?"
  5. TVN odpalił bombę, po której odechce się Wam jeść. Afera na całą Polskę
   
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News