Pamiętacie słynny playback z DDTVN? Przedstawiamy modelkę "grającą" na gitarze

Pamiętacie słynny playback z DDTVN? Przedstawiamy modelkę "grającą" na gitarze Źródło: instagram.com/angel_fajcht/

Angelika Fajcht - kim jest modelka, która próbowała swoich sił w produkcji TVN Tom Model? Jej występ w Dzień Dobry TVN kojarzą wszyscy, wielu dość niepochlebnie się o nim wypowiada. Czy hejterzy mają ku temu powody? To nie jedyne okryte złą sławą wydarzenia z życia modelki, która pokazała się nago w Playboyu.

Angelika Fajcht wiek, sztuczne oko, gitara, Dubaj, Instagram. Główne informacje o modelce

Angelika Fajcht ma obecnie 34 lata, jakiś czas temu stała się najpopularniejszą "gitarzystką" w Polsce za sprawą swojego występu w Dzień Dobry TVN, który z grą na instrumencie miał niewiele wspólnego. W telewizji śniadaniowej celebrytka udawała gitarzystkę, trzymała gitarę i bujała się w rytm muzyki.

Na forach internetowych aż kipi od spekulacji na temat urody modelki. Internauci nie tylko zarzucają jej powiększenie piersi, ust i pośladków, ale również posiadanie sztucznego oka. Wnikliwi obserwatorzy jej Instagrama, na który wrzuca zdjęcia z rozbieranych sesji, zagranicznych wycieczek i luksusowego życia, dopatrzyli się u niej lekkiego zeza.

Oprócz afery ze sztucznym okiem, Dawidem Wolińskim i Top Model oraz udawaną grą na gitarze w DDTVN Fajcht ma na swoim koncie również udział w tzw. aferze dubajskiej. Została ona wmieszana w skandal z polskimi modelkami, które uprawiać miały seks za pieniądze z arabskimi szejkami.

- Stanowczo oświadczam, że informacje są nieprawdziwe, szkalujące mój wizerunek i dobre imię. Internet może zniszczyć każdego. Jestem załamana psychicznie, mam myśli samobójcze - napisała w oficjalnym oświadczeniu.

Angelika Fajcht w Top Model

Po raz pierwszy zrobiło się o niej głośno, kiedy przyszła na casting do telewizyjnego show TVN Top Model. Kiedy kobieta zjawiła się przed jurorami, Dawid Woliński nie mógł uwierzyć, że jej piersi są naturalne, więc postanowił sprawdzić to i dotykał biustu początkującej modelki na wizji. 

Fajcht nie miała absolutnie nic przeciwko i chyba to wzbudziło takie kontrowersje wśród widzów programu. Mimo wywołania skandalu nie udało się jej przejść do kolejnych etapów show prowadzonego przez Joannę Krupę.

 - Dawid Woliński jest wspaniałym mężczyzną, świetnym projektantem, szczerze mówiąc, trochę miałam problemów przez tę sytuację, ludzie dalej mnie kojarzą poprzez pryzmat tego zdarzenia - mówiła w jednym z wywiadów.

Angelika Fajcht nago w Playboyu

Mimo porażki nie poprzestała i ciągle próbowała swoich sił w branży modowej i pokrewnych, wydaje się, że ponad wszystko zależy jej na zaistnieniu w show-biznesie.

Celebrytka ma na swoim koncie kilka wygranych w konkursach piękności, może między innymi pochwalić się tytułem Miss European Tourism, w 2015 roku Angelika Fajcht została Miss Best Body, a w 2016 Miss Best European Body, według jurorów ma ona jedno z najlepszych ciał w Europie.

Może właśnie z tego powodu zdecydowała się na udział w rozbieranej sesji dla jednego z najpopularniejszych magazynów dla panów, Playboy. Aspirująca modelka pojawiła się zarówno w odważnej sesji, w której eksponowała swoje nagie piersi, a także na okładce gazety. Angelika Fajcht udzieliła również obszernego wywiadu, w którym nawiązała do afery ze swoim udziałem.

 - To była prawdziwa "biustgate". I byłaby naprawdę bez znaczenia, gdyby nie fakt, że większość osób, które ją nakręciły, w ogóle nie miała pojęcia, o co chodziło. A tak naprawdę wszystko odbywało się w konwencji żartobliwej. Dawid Woliński nie obraził mnie i nie mam do niego żadnych pretensji. To w internecie zrobił się skandal, który nakręciły plotkarskie portale - mogliśmy przeczytać na łamach magazynu.

  1. Karolina Pisarek z Top Model całkiem się zmieniła. Jak wyglądała przed programem?
  2. Jak kiedyś wyglądał Rafał Maślak? Niesamowita metamorfoza polskiego modela
  3. Kim jest córka Katarzyny Bondy? Pisarka przebojem weszła do show-biznesu
  4. Angelina Jolie saute. Czy aktorka bez makijażu również zachwyca?
  5. Kim jest Anna Komornica i co łączy ją z Zamachowskim?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News