Bardzo smutny widok, choroba totalnie wyniszczyła Andrzeja Strzeleckiego. Nagranie ujawnia, jak dzisiaj wygląda, aktor ledwo mówi

Bardzo smutny widok, choroba totalnie wyniszczyła Andrzeja Strzeleckiego. Nagranie ujawnia, jak dzisiaj wygląda, aktor ledwo mówi Źródło: screen "Klan" TVP

Andrzej Strzelecki zapadł w pamięci widzów jako doktor Tadeusz Koziełło w serialu Telewizji Polskiej "Klan". Dziś popularny aktor walczy z poważną chorobą, w sieci pojawiło się nagranie, które wyciska łzy z oczu. Gwiazdor zmienił się nie do poznania, jedyną nadzieją jest kosztowne leczenie za granicą.

Andrzej Strzelecki choć najbardziej znany jest z roli doktora Koziełły w "Klanie", ma na swoim koncie wiele ról nie tylko filmowych, ale również teatralnych. Niedawno gwiazdor przyznał, że walczy z poważną chorobą. Rzeczywiście zmienił się nie do poznania. Nagranie, które trafiło do sieci, wyciska łzy z oczu.

Andrzej Strzelecki walczy z nowotworem

Andrzej Strzelecki to nie tylko popularny aktor, ale również reżyser, satyryk oraz profesor sztuk teatralnych i wieloletni rektor Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Gwiazdor wychowywał młodych adeptów aktorstwa, a dla wielu z nich stał się prawdziwym przewodnikiem i ulubionym nauczycielem.

Niedawno w sieci pojawiło się nagranie rozmowy z Andrzejem Strzeleckim, opublikowane przez TVP. 68-letni gwiazdor walczy z nieoperacyjnym rakiem płuc i oskrzeli, a jedyną nadzieją dla niego jest kosztowne leczenie w Stanach Zjednoczonych.

– Okazało się, że 6 maja na rynek amerykański wprowadzono lek dokładnie na tę mutację mojej choroby, tego mojego genu. Czy to nie jest szczęście? Mam nadzieję, że i tym razem też mnie nie opuści – wyjawił aktor w wywiadzie.

Andrzej Strzelecki jest w poważnym stanie, rodzina zbiera środki na leczenie aktora

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani są wstrząśnięci widokiem gwiazdora, Andrzej Strzelecki ma wyraźne kłopoty z oddychaniem i ledwo jest w stanie mówić. Gwiazdor przyznał, że choroba zupełnie go wyniszcza i odbiera mu całą radość z życia.

Dzisiaj grzeje: 1. Porażające informacje obiegły media. Nie żyje Dariusz G., popełnił samobójstwo

2. Ministerstwo zdrowia niespodziewanie wprowadziło ważną zmianę. Kluczową wiadomość mogą otrzymać tysiące Polaków

Trwa zbiórka środków na leczenie Andrzeja Strzeleckiego. Jak wyznała w rozmowie z "Faktem" córka aktora, Joanna Strzelecka-Żylicz, do tej pory udało się zgromadzić 450 tysięcy złotych. Pieniądze zbiera Fundacja Rak’n’Roll, darowizny można wpłacać na subkonto podopiecznego.

– Teraz stajemy przed trudem organizacji transportu taty do Nowego Jorku, gdzie ma podjąć leczenie w jednym z tamtejszych szpitali. Sytuacja związana z pandemią koronawirusa nie jest dla nas sprzyjająca, procedury i wymagania są zdecydowanie bardziej restrykcyjne niż wcześniej, ale zrobimy wszystko, aby sobie z nimi poradzić – wyznała Joanna Strzelecka-Żylicz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cudowny przepis na pierogi po polsku, pyszniejsze niż ruskie. Tajemnicą jest obłędny farsz
  2. Ukochana Grzegorza Krychowiaka nie próżnuje. Nie tak dawno pokazywała biust, dzisiaj czaruje nogami (FOTO)
  3. Doda nie miała litości, powiedziała wszystko o Majdanie. Zdradziła bolesne szczegóły, pozostała trauma
  4. Porażające zdjęcia z polskiego miasta. Nagła burza dokonała ogromnych szkód, ciężko uwierzyć
  5. Watykan potwierdził smutne informacje. Chodzi o Benedykta XVI
  6. Wstrząsające nagranie z monitoringu windy. Kamera nagrała, co babcia robi biednemu dziecku

Źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News