Andrzej Seweryn w żałobie
Instagram.com andrzejseweryn_official
Monika Majko - 6 Października 2020

Andrzej Seweryn w żałobie. Nie żyje najbliższa mu osoba, kondolencje płyną z całej Polski

Andrzej Seweryn pogrążył się w żałobie, krajowe media przekazały informacje o jego bolesnej stracie. Do aktora i reżysera spływają kondolencje z całej Polski, zmarła najbliższa mu osoba.

Andrzej Seweryn przechodzi bardzo trudne chwile, gwiazdor właśnie pożegnał jedną z najbliższych mu osób. Krajowe media przekazały wyjątkowo smutne wiadomości o jego stracie, z całej Polski popłynęły w kierunku artysty kondolencje i ciepłe słowa wsparcia.

Andrzej Seweryn stracił najbliższa mu osobę

Aktor i reżyser teatralny pożegnał swoją ukochaną mamę, Zofię Seweryn. Kobieta odeszła w wieku 98 lat, przez wiele lat pracowała jako garderobiana w Teatrze Polskim im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, którego od 2011 roku jej syn jest dyrektorem. Gwiazdor przechodzi trudne chwile, kondolencje złożyli mu m.in. współpracownicy z Teatru.

Danuta Martyniuk przerwała milczenieDanuta Martyniuk jest w fatalnym stanie. Przerwała milczenie, jest naprawdę źleCzytaj dalej

- Dyrektorowi Teatru Polskiego w Warszawie, Panu Andrzejowi Sewerynowi wyrazy szczerego współczucia z powodu śmierci Mamy Zofii Seweryn, wieloletniej garderobianej Teatru Polskiego - napinano w w nekrologu opublikowanym przez pracowników warszawskiego Teatru Polskiego na łamach "Gazety Wyborczej".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Andrzej Seweryn jest w żałobie, nie żyje mama aktora

Zofia Seweryn II wojnę światową przeżyła w Niemczech, gdzie skierowano ją na przymusowe roboty. Tam poznała męża, Zdzisława, a w 1946 roku w Heilbronn urodził się ich syn, Andrzej. Gdy przyszły aktor skończył 9 lat, ojciec odszedł od rodziny, a jej utrzymanie spadło na matkę. Zofia Seweryn pracowała jako sprzątaczka, konduktorka i strażniczka, a następnie została garderobianą w Teatrze Polskim.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilna akcja służb, karetki masowo wywożą ludzi. Dramatyczne sceny w centralnej Polsce

2. Wszystkich Świętych 2020. Cmentarze zostaną zamknięte 1 listopada? Rzecznik rządu odpowiada

3. Nie żyje aktor znany z hitów na TVP, TVN i Polsacie. Zatrważająca śmierć, ciężko powstrzymać łzy

- Mamy dobre relacje, coraz lepsze. Lubię jej prostotę i poczucie humoru, coraz bardziej się rozwijające. Mama kpi ze mnie, że w tym wieku dżinsy noszę, że marynarki za wąskie. Syn ma być pod krawatem i w garniturze - powiedział o swojej mamie Andrzej Seweryn w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiarygodna pozycja "Wiadomości" TVP w polskich mediach. Wielu może być wściekłych
  2. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  3. Lekarze ostrzegają. Masz podobne zmiany na ciele? Mogłeś mieć koronawirusa
  4. Znana dziennikarka TVP trafiła do szpitala. Porażająca prawda wyszła na jaw po kilku tygodniach, smutne
  5. Jego filmy znał praktycznie każdy. Niestety, rodzina przekazała tragiczne informacje
  6. Nawet największy niejadek poprosi o dokładkę. Pyszne kotlety schabowe po meksykańsku

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News