Ku zaskoczeniu wszystkich wparował Andrzej Piaseczny. Zdjęcie w błyskawicznym tempie podbija sieć

Ku zaskoczeniu wszystkich wparował Andrzej Piaseczny. Zdjęcie w błyskawicznym tempie podbija sieć Źródło: youtube.com/ Festival Group

Andrzej Piaseczny na zaskakującym zdjęciu na Instagramie, artysta stał się mistrzem drugiego planu. Opublikowane przez Majkę Jeżowską zdjęcie staje się hitem!

Andrzej Piaseczny jest niezwykle popularnym artystą w Polsce. Na rynku muzycznym jest nie od dziś, a jego twarz jest rozpoznawana przez wszystkich Polaków. Jak wiadomo nie od dziś gwiazdy uwielbiają publikować swoje zdjęcia czy to z podróży, czy też z życia codziennego. Jednak zdjęcie opublikowane przez Majkę Jeżowską na Instagramie sprawiło, że to nie do niej należał cały show.

Andrzej Piaseczny na wakacjach z Majką Jeżowską

Majka Jeżowska jest wokalistką, której piosenki śpiewane są przez kilka pokoleń. Hity takie jak Wszystkie dzieci nasze są czy też A ja wolę moją mamę znają wszyscy. Wokalistka niedawno obchodziła 40-lecie działalności artystycznej, występując między innymi na Pol'and'Rock Festiwal czy festiwalu w Opolu.

Odpoczywając po trasie, wokalistka udokumentowała jedną ze swoich podróży do Tajlandii. Majka Jeżowska nie wstydzi się swojego wyglądu - bez retuszu ukazuje to, co obiektyw wychwyci. Wokalistka pomimo wieku wciąż jest w formie i jak mówi: "Nie można ukryć wieku, w internecie można znaleźć wszystkie informacje. Można natomiast dbać o swój wygląd, sylwetkę i mieć młodszą duszę.". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mistrz drugiego planu

Wokalistka na Instagramie opublikowała serie zdjęć z wyjazdu. Uwagę fanów przykuło jedno z nich. Na pozór zwykłe zdjęcie, jednak na drugim planie ukazuje się elegancka sylwetka Andrzeja Piasecznego. Wokalista w plażowej wersji pozuje niczym światowejklasy model. Zdjęcie wywołało ogromne zainteresowanie wśród fanów. Liczba komentarzy pod zdjęciem jest prawie dwukrotnie większa w porównaniu do innych udostępnianych przez artystkę fotografii.

https://www.instagram.com/p/B7XoGAdlfeg/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Dzisiaj grzeje: 1. Kilka dni po ślubie popełniła samobójstwo. Tuż przed śmiercią zdradziła rodzinie przerażający powód
2. Znamy terminy wypłat trzynastej emerytury. Każdy emeryt powinien zapisać je sobie w kalendarzu

Majka Jeżowska i Andrzej Piaseczny znają się od lat. Artyści mają na swoim koncie nawet wspólnie nagraną piosenkę pt. Tej historii bieg z filmu Piękna i Bestia

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Kierowco, nie wymigasz się już od kary. Automatyczny mandat dosięgnie też ciebie
  3. Karol Strasburger podjął ważną decyzję w sprawie córki. Wielu Polaków będzie wściekłych na jego słowa
  4. Tragiczny wypadek, wszystko stanęło w płomieniach. Dwie osoby zginęły na miejscu
  5. Tata znalazł zwłoki syna w rowie pod domem. Tragiczne informacje z polskiego miasta

źródło: jarzabpost

 

 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News