Andrzej Piaseczny miał urodziny
Instagram.com andrzejpiaseczny_official
Monika Majko - 7 Stycznia 2021

Piasek nagle zaczął krzyczeć i przeklinać. Wyciekło nagranie z imprezy, mówi samo za siebie

Andrzej Piaseczny 6 stycznia 2021 roku skończył 50 lat, a przyjaciele i bliscy zorganizowali mu urodzinowe przyjęcie nad morzem. Nagranie z imprezy wyciekło do sieci, a fani piosenkarza nie mogli uwierzyć w to, jak zachowywał się przed kamerą.

Na urodzinach piosenkarza pojawili się m.in. Nergal i Majka Jeżowska. W trakcie przyjęcia urodzinowego Andrzej Piaseczny nagle zaczął krzyczeć i przeklinać. Wszystko zostało nagrane i udostępnione w sieci, a fani wokalisty przecierali oczy z zaskoczenia.

Andrzej Piaseczny skończył 50 lat

6 stycznia 2021 roku Andrzej Piaseczny skończył 50 lat. Z tej okazji bliscy piosenkarza zjechali się do Sopotu na przyjęcie urodzinowe, które odbyło się u Adama „Nergala” Darskiego. Domówka jednak wymknęła się spod kontroli, a zaskakujące nagranie z imprezy trafiło do sieci.

Nagrania opublikował na swoim Instagramie gospodarz imprezy. Nergal zarejestrował wszystko za pomocą telefonu komórkowego. W trakcie jednego z toastów Andrzej Piaseczny zaczął wykrzykiwać wulgarne słowa, a do jego skandowania dołączyła m.in. menadżerka gwiazdora.

- Je*ać biedę [...] Je*ać PiS i Konfederację i wszystkich ku*wa tam co tego - wykrzykiwał artysta.

Niebywałe sceny na pogrzebie Marka ze „Złomowiska PL”. Gdy rodzina wyszła z kościoła, zaniemówiłaNiebywałe sceny na pogrzebie Marka ze „Złomowiska PL”. Gdy rodzina wyszła z kościoła, zaniemówiłaCzytaj dalej

Takie zachowanie piosenkarza jest zaskakujące nie tylko z powodu użycia wulgarnych słów, ale również atakowania partii rządzące. Piosenkarz bowiem zasiada na stanowisku jurora w polskiej edycji „The Voice Senior”, która produkowana jest przez Telewizję Polską. 

Gwiazdor w prezencie urodzinowym otrzymał od przyjaciół również aranżację swojej piosenki „Śniadanie do łóżka”, którą wykonali przed nim na żywo. Bliscy piosenkarza zmienili jednak tekst utworu, a jego treść po zmianach zaskoczyła fanów piosenkarza.

- Otwarte masz ramiona na życie, nieobce ci są dragi i picie - śpiewali radośnie goście Andrzeja Piasecznego na czele z Majką Jeżowską.

Roześmiany gwiazdor natychmiast odniósł się do słów o narkotykach i zapewnił, że „tylko miękkie”. Jego deklarację natychmiast jednak skontrował żartobliwie Nergal, który od razu odkrzyknął „twarde, hera, hera!”.

- Miękkie, ku*wa! - uciął twardo Piasek.

Andrzej Piaseczny skończył 50 lat

Andrzej Piaseczny skończył 50 lat

Instagram.com nergal69

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Zenek Martyniuk. Widok jego domu wyzwala skrajne reakcjeCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News