Sensacyjne, brutalne informacje.
Malwina Kossela - 8 Maja 2018

Sensacyjne, brutalne informacje. "To KACZYŃSKI zniszczył Leppera"

Kiedy umarł Andrzej Lepper, cała Polska doznała silnego wstrząsu.  Samobójstwo charyzmatycznego, kontrowersyjnego polityka szczególnie załamało jego rodzinę. Teraz pojawiają się sensacyjne, ale i brutalne informacje.

Andrzej Lepper był kiedyś jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskiej polityce. Niestety, jego koniec był bardzo smutny - polityk umarł przedwcześnie. Teraz jego syn ujawnia fakty, które dalej go bolą. Syn Andrzeja Leppera sam chce wejść do polityki, starając się iść w ślady swojego ojca. Aktualnie Tomasz Lepper wystartuje w wyborach do sejmiku zachodniopomorskiego z list SLD.

Andrzej Lepper zniszczony przez Kaczyńskiego?

- Tato miał swoją partię, którą stworzył od podstaw i to była całkiem inna polityka. Ja wstąpiłem do SLD. Ich program jest mi najbliższy – mówił Tomasz Lepper. W programie "Mi­nę­ła dwu­dzie­sta" w TVP Info. Na łamach "SuperExpressu" zdecydował się właśnie oficjalnie oskarżyć Jarosława Kaczyńskiego o zniszczenie jego ojca. Zdaniem Tomasz Leppera, za czasów rządu PiS, kiedy to jego ojciec był wicepremierem i ministrem rolnictwa doszło do rzeczy, która załamała go do reszty. Mianowicie miał na myśli aferę gruntową - to ona była początkiem końca Andrzeja Leppera. To przez nią stracił stanowisko i na dobre pokłócił się wtedy z Jarosławem Kaczyńskim. - To Kaczyński zniszczył mojego ojca. Szukał układu i znalazł sztuczny w postaci mojego taty. Nigdy Kaczyńskiemu tego nie wybaczę! - mówi Tomasz Lepper. Wracają też bolesne wspomnienia. Syn Leppera wspominał również ostatnie spotkanie ze swoim tatą. - To było trzy dni przed jego śmiercią. Przyjechał do domu, chodziliśmy razem po gospodarstwie, cieszył się, że wszystko dobrze idzie. Nic nie zapowiadało, że stanie się tragedia - opowiadał syn nieżyjącego szefa Samoobrony.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rzeczpospolita: Beata Szydło złamała prawo 77 razy, wojskowych samolotów używała jak taksówki
  2. Sławomir zazdrosny o żonę? „Nic nie jest dane na zawsze”
  3. Wałęsa chce, żeby Kaczyński wyzdrowiał. Ujawni prawdę o przeszłości w SB
  4. Izrael oficjalnie: Obalimy Waszego Prezydenta
  5. Grał główną rolę w kultowym „Matrixie”. Dziś wygląda jak bezdomny
pomnik_smolenskiInternauci POTWORNIE szydzą z pomnika smoleńskiego [MEMY]Czytaj dalej
wetodudy_introDuda zdrajcą? Prawicowi internauci nie darują prezydentowi weta [MEMY]Czytaj dalej
Źródło: onet.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News