Andrzej Lepper
Fot. YouTube
Wiadomości Pikio - 4 Maja 2018

"To oni chcieli śmierci Leppera". Jackowski nie ma wątpliwości

Sprawa najgłośniejszej śmierci w polskiej polityce, czyli samobójstwa, które miał popełnić Andrzej Lepper, od lat elektryzuje krajową opinię publiczną. Swoje stanowcze, jednak niewygodne dla służb stanowisko w tej sprawie zajął więc wreszcie Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz opowiedział w rozmowie z "Faktem", że gdy dowiedział się o śmierci Leppera, nie mógł w nią uwierzyć. Był przekonany, że polityka spotkał jakiś nieoczekiwany wypadek, gdyż teoria o samobójstwie wydawała mu się całkowicie nieprawdopodobna.

Andrzej Lepper: tajemnicza śmierć

Tego samego dnia skontaktował się z nim jednak przedstawiciel Centralnego Biura Śledczego. W rozmowie z nim Jackowski przyznał z przekąsem, że "Lepper był tak złamany, że musiał to zrobić". Co ciekawe, tajemniczy mężczyzna już nigdy więcej się do niego nie odezwał. Jasnowidz przyznał, że podejrzany wydał mu się fakt, iż funkcjonariusz zadzwonił do niego właśnie w tej sprawie, chociaż od ich ostatniej współpracy minęło 10 lat. Za powód uznaje dziś swój dobry kontakt z Lepperem i częste spotkania, które odbywali. Najpewniej służby mogły jednak mieć coś wspólnego ze sprawą lub wiedzieć rzeczy, o których do dziś nie opowiedziały.

Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości

Jackowski oficjalnie przyznaje, że nie wierzy w samobójczą śmierć Leppera i wielokrotnie w swych słowach nazywa ją "rzekomą". Jasnowidz twierdzi, że za jego śmiercią stoją osoby, którym polityk naraził się za życia.- Dla mnie pan Sokołowski, który godzinę, dwie po śmierci Leppera, po odnalezieniu jego zwłok oświadcza przed kamerą w programie telewizyjnym, że Lepper prawdopodobnie popełnił samobójstwo, ten facet powinien następnego dnia kartofle kopać, a nie być rzecznikiem prasowym Komendy Głównej. Powinien być ostatnią osobą, która do takich wniosków dochodzi po zewnętrznej ekspertyzie. To był kontrowersyjny polityk, który groził wielu ludziom, który oskarżał różnych polityków. Mógł mieć wrogów, dlatego nie wolno takich rzeczy mówić od razu - przyznał także jasnowidz, wymieniając grupy, które mogły chcieć śmierci polityka.

Kto chciał śmierci Andrzeja Leppera?

Wśród osób, którym groził Andrzej Lepper znajduje się wielu czołowych polskich polityków i biznesmenów. Na liście osób, którym poważnie naraził się były wicepremier znaleźli się także jego partyjni koledzy. Andrzej Lepper przekazał mediom w swych ostatnich słowach, że on i jego rodzina otrzymują groźby śmierci. Wiadomo, że na 3 dni przed swoim samobójstwem domagał się spotkania z prezesem PiS, Jarosławem Kaczyńskim.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To była ustawka?! KSIĄDZ kazał Agacie Dudzie iść do niepełnosprawnych
  2. Sondaż SW: Kto był najlepszym prezydentem III RP? Jeden z nich zmiażdżył pozostałych
  3. Tusk opublikował zdjęcie z 1982 roku! Kaczyński wściekły, ale taka jest prawda
ZAMIANA
Lech_Walesa_ITB_2011Największe upadki w polskiej polityce [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Te afery WSTRZĄSNĘŁY polską polityką!Te afery WSTRZĄSNĘŁY polską polityką!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News