Życie Grabowskiego właśnie odzyskało sens! Najpiękniejszy moment w jego życiu

Życie Grabowskiego właśnie odzyskało sens! Najpiękniejszy moment w jego życiu Źródło: fot. Youtube

Andrzej Grabowski ma za sobą trudne chwile, jest świeżo po wyniszczającym psychicznie rozwodzie. Na szczęście po tym kryzysie, jego życie odzyskało sens! To piękny moment, który przyniósł aktorowi wiele radości i nadziei na przyszłość.

Choć Andrzej Grabowski zdecydowanie ma za sobą jedne z trudniejszych chwil w życiu, to los się do niego uśmiechnął. Jego życie w końcu nabrało kolorów, a to wszystko za sprawą ukochanych córek. Andrzej Grabowski ponownie zostanie dziadkiem! Jego obie córki: 34-letnia Zuzanna i 27-letnia Katarzyna spodziewają się dziecka. Aktor jest już dziadkiem 7-letniej Hani, w tym momencie dosłownie nie posiada się z radości.

Andrzej Grabowski ponownie zostanie dziadkiem!

Starsza córka ma termin porodu wyznaczony na czerwiec, młodsza zaś na maj. Grabowskiego czeka zatem wiele zdublowanej radości w tych ciepłych miesiącach. Zięć aktora, Paweł Domagała zapowiada nawet, że jeśli urodzi mu się syn, to da mu na imię właśnie Andrzej. Czy może być coś piękniejszego? Po trudnych chwilach związanych z rozwodem, takie radości są bardzo wskazane. Tym bardziej, że poza stratami moralnymi, spotkały artystę stary finansowe - jego była żona otrzymała bowiem przy rozwodzie ponad milion złotych. Grabowski obiecał już dawno swoim córkom, że będzie "fajnym dziadkiem" i słowa stara się wciąż dotrzymać. Może o tym świadczyć chociażby decyzja zięcia o nadaniu synowi jego imienia. Faktycznie ich kontakty muszą być bardzo dobre. Mała Hania również nie może się już doczekać braciszka albo siostrzyczki, oraz swojego ciotecznego rodzeństwa. Przed całą rodziną Andrzeja Grabowskiego stoją teraz bardzo ważne i piękne momenty. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Córka Kwaśniewskiego straciła kontrolę! Jest przerażona, nie ma już siły
  2. Popek zakończy karierę? Boi się o swoje życie
  3. Atak na dziennikarkę śledczą. Ranna trafiła do szpitala
  4. Nowoczesna w rozsypce! Kolejne odejścia z partii po Wielgus
  5. Ujawniono szpitalne sekrety Kaczyńskiego. Polacy będą wściekli
Źródło: fakt.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News