Chcą zniszczyć Andrzeja Grabowskiego. Dramatyczne wyznanie aktora

Chcą zniszczyć Andrzeja Grabowskiego. Dramatyczne wyznanie aktora Źródło: screen youtube.com/20m2

Znany z wielu ról między innymi Ferdka z serialu "Świat według Kiepskich" aktor Andrzej Grabowski boryka się z poważnymi problemami od rozwodu ze swoją żoną Anitą Kruszewską. Teraz Grabowski zabrał głos w tej sprawie na łamach gazety "Twoje imperium".

Andrzej Grabowski podczas swojego rozwodu był bardzo mocno szkalowany przez byłą żonę. Zarzucała mu, że zostawił ją, gdy była ciężko chora i dodatkowo nie wspierał jej finansowo. Teraz gdy Andrzej Grabowski doszedł już do siebie, ujawnia w dramatycznym wyznaniu, jak przebiegała cała sprawa rozwodowa. Aktor musiał wiele poświecić i to nie tylko w kwestii pieniędzy podczas podziału majątku. Bardzo podupadło również jego zdrowie i stan psychiczny.

Andrzej Grabowski: dramatyczne wyznanie

Według aktora wszystkie zarzuty ze strony byłej żony są nieuzasadnione. Jak sam mówi, nie opuścił jej podczas choroby, ponieważ rozstali się na 3 miesiące przed jej pierwszą wizytą w szpitalu. Dodatkowo kwota, którą od niego otrzymywała kobieta, była znacznie większa, niż mówiła Anita Kruszewska. -  Nie jest prawdą, że porzuciłem chorą żonę. Rozstaliśmy się, kiedy była zdrowa, na trzy miesiące przed pierwszym jej pobytem w szpitalu. Gdy dowiedziałem się o jej stanie, otoczyłem ją opieką. Nie jest prawdą, że zostawiłem ją bez pomocy finansowej. Do kwietnia 2017 roku nie płaciłem jej 1600 złotych miesięcznie, jak pisano, lecz przelewałem na jej konto 6 tysięcy złotych. - mówi Grabowski. Jeszcze większe wrażenie robi łączna kwota, którą przelał na konto byłej żony aktor za sprawą podziału majątkowego. Łącznie rozwód wyniósł Grabowskiego 1,25 miliona złotych! Grabowski, aby spłacić żonę, musiał wziąć pożyczkę oraz sprzedać wiele drogocennych rzeczy, do których był przywiązany. Tyle właśnie otrzymała od aktora była żona. Kwota jest ogromna, wielu internautów sugeruje, że kobieta chciała w ten sposób zniszczyć byłego męża, najpierw pozbawiając go pieniędzy, a następnie oczerniając go w mediach. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wassermann właśnie rozsadziła Polskę. Chodzi o Tuska
  2. Gwiazda TVN była ikoną stylu. Upadła na samo dno
  3. Wstrząsające wyznanie córek Wodeckiego. Ich życie było…
źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News