Grabowski niemal stracił nadzieję, pojawiła się szansa. Chodzi o karierę jego córki

Grabowski niemal stracił nadzieję, pojawiła się szansa. Chodzi o karierę jego córki Źródło: Fot. Wikipedia

Andrzej Grabowski musiał się w ostatnim czasie zmagać z wieloma problemami natury prywatnej. Wygląda jednak na to, że po czasie bez jakiejkolwiek nadziei na poprawę,  przyszłość rysuje się w jasnych barwach. Chodzi o jedną z jego córek, która wreszcie dostała poważną szansę.

Andrzej Grabowski przeżywał trudne chwile związane z zawodem miłosnym, jaki przeżył kilka tygodni temu. Znany aktor kojarzony z rolą w serialu "Świat według Kiepskich" rozstał się z nową partnerką, choć wydawało się, że wszystko w ich związku wygląda tak, jak powinno. Osoby z otoczenia Grabowskiego sugerowały, że odejście kobiety z jego życia mocno na niego wpłynęło, dlatego nie mógł ostatnio cieszyć się dobrym samopoczuciem. Wygląda jednak na to, że pojawił się promyk nadziei, który może dać aktorowi wielki powód do dumy i szczęścia. Chodzi o jedną z jego córek, która otrzymała wielką szansę i zanosi się na to, że nie zostanie ona zmarnowana.

Andrzej Grabowski ma powód do wielkiej radości

Okazuje się, że córka aktora, 27-letnia Katarzyna Grabowska, dostała propozycję gry w serialu TVN-u "Zakochani po uszy". Zaczęły się już nawet pojawiać plakaty promujące nową produkcję jednej z największych stacji komercyjnych. To właściwie pierwsza tak duża oferta gry w większym przedsięwzięciu dla młodej aktorki. Córka Andrzeja Grabowskiego  wielokrotnie występowała w telewizji, jednak musiała się jak dotąd zadowolić pomniejszymi rolami. Jedyną odskocznią były występy na deskach teatru. Tam czuła się doceniona, była często chwalona za swoje role. Wygląda na to, że jej osoba nie umknęła władzom stacji, które są ponoć wyjątkowo zadowolone z postaci, którą zagrała Katarzyna Grabowska.

Andrzej Grabowski dumny z córki

To nie koniec dobrych wiadomości dla aktorki i jej rodziny. Jak się okazuje, spodobała się ona władzom telewizji na tyle, że planują one związać się z nią na dłużej. TVN widzi, że Grabowska ma szansę zostać jedną z nowych twarzy stacji, co z pewnością przyniesie wielkie korzyści dla obu stron. Andrzej Grabowski może czuć wielką dumę, że jego młodsza córka zaczyna robić karierę na ekranie.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Zuzanna i Katarzyna Grabowskie są córkami aktora z małżeństwa z Anną Tomaszewską, która była jego pierwszą żoną. Drugą wybranką jego serca została Anita Kruszewska, z którą jednak również rozwiódł się niemal równo rok temu. Od tego czasu aktor zaczął przeżywać trudny okres, lecz wygląda na to, że w jego życiu pojawiają się powody do radości. Pierwsza szansa dla córki z pewnością pomoże popchnąć jej karierę do przodu, a tradycje zawodowe w rodzinie zostaną zachowane.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda "Klanu" SCHUDŁA 30 kg! To była walka z poważną chorobą
  2. Katarzyna Dowbor pokazała 85-letnią mamę! Wygląda jak MILION dolarów!
  3. Szczere wyznanie gwiazdora TVN zaskoczyło fanów. „Jestem znanym alkoholikiem”
  4. Służby ostrzegają przed powodziami. Nagła zmiana pogody przyniesie tragiczne rezultaty w 4 województwach
  5. Nie żyje światowej sławy aktor. Zabił go nowotwór
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Pomponik
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News