Andrzej Grabowski Taniec z Gwiazdami
Screen "Taniec z gwiazdami" Polsat 25.09.2020
Joanna Szwalikowska - 25 Września 2020

Andrzej Grabowski wparował nieoczekiwanie na parkiet. Co za pląsy, telewidzowie padli z wrażenia

Kiedy Andrzej Grabowski wparował na parkiet, widzom opadły szczęki. Nikt nie spodziewał się takich popisów z jego strony podczas dzisiejszego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Niewiarygodne, co działo się na ekranach.

"Taniec z gwiazdami" po raz kolejny pojawił się na ekranach telewizji Polsat. W dzisiejszym odcinku niewiarygodny popis umiejętności dał Andrzej Grabowski. Nikt nie spodziewał się takich scen. Z pewnością na długo zapiszą się one w pamięci widzów. Już od samego początku było wiadomo, że na parkiecie będzie dziś gorąco.

Kościół - chodzenie po kolędzieZdradzili, jak będzie wyglądać chodzenie księży "po kolędzie". Wiele osób nie dowierza w nowe przepisyCzytaj dalej

Kiedy Andrzej Grabowski wyszedł na parkiet, widzom opadły szczęki

Widzowie "Tańca z gwiazdami" mieli dziś okazję oglądać nie lada popis umiejętności. Na samym początku mieliśmy okazję wysłuchać piosenki Sławomira w weselnym klimacie. To jednak nie jedyna niespodzianka, jaką mogliśmy zobaczyć. Michał Malitowski nagle przerwał program, by wręczyć Iwonie Pavlović niespodziankę z okazji rocznicy ważnego wydarzenia, czyli 11. rocznicy ślubu z Wojciechem Oświęcimskim.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Operacje plastycznePolski "żywy Ken" szokuje kontrowersyjnym wyglądem, na operacje wydał majątek. Doskonale znacie go z telewizjiCzytaj dalej

Zrobiło się naprawdę gorąco. Jakiś czas później popis umiejętności postanowił dać sam Andrzej Grabowski, by zaprezentować "najgorszy taniec weselny" w swoim wykonaniu. Trzeba przyznać, że jego taniec z pewnością na długo zapisze się w pamięci widzów.

Początkowo najgorsze wyczyny taneczne na parkiecie prezentowali jedynie kolejni uczestnicy. Pierwsza na parkiet wyskoczyła ochoczo Julia Wieniawa. Kiedy uczestnicy skończyli swoje dzikie pląsy na parkiecie, dołączył do nich Krzysztof Ibisz wraz z Pauliną Sykut-Jeżyną. Andrzej Grabowski docenił wszystkich, przyznał jednak, że nikt nie będzie w stanie zatańczyć gorzej niż on sam. Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Wszyscy zaczęli wywoływać jurora na parkiet. To nie mogło skończyć się inaczej.

Dzisiaj grzeje:

1. Były teść syna Zenka Martyniuka przerwał milczenie. Jego wyznanie sprawiło, że wielu zaniemówiło

2. Agnieszka: „Po wyjściu z gabinetu podsłuchałam rozmowę ginekologa. Zrobiło mi się niedobrze”

3. Pilny komunikat sanepidu. Poszukiwane osoby, które były w ostatnią niedzielę w konkretnym kościele

Kiedy Grabowski wyszedł na parkiet i dał popis swoich umiejętności, sprawił, że wszystkim widzom opadły szczęki. Krzysztof Ibisz przyznał, że Grabowski na głowę pobił wszystkich innych. Oglądaliście dzisiejszy odcinek? Co sądzicie o tańcu Andrzeja Grabowskiego? Uczestnicy otrzymali dodatkowe punkty za tę nietypową prezencję swoich umiejętności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magdalena Ogórek nagle opuściła szpital. Dramatycznie zrelacjonowała przez co przechodzi, nie do uwierzenia
  2. Wyciekły informacje na temat stanu zdrowia Michaela Schumachera. Jest gorzej niż ktokolwiek mógłby przypuszczać
  3. Samolot runął na ziemię, na pokładzie było mnóstwo młodych ludzi. Koszmarne doniesienia zza polskiej granicy
  4. Martyniuk już znalazł pocieszenie? Wiemy kim jest uwodzicielska blondynka
  5. Nie żyje prawdziwa legenda, Polacy wiele mu zawdzięczają. Wielka tragedia, tysiące w żałobie
  6. Jedna czynność jest kluczowa w przygotowaniu kotletów schabowych, miliony Polaków robią wielki błąd

DzieckoMaluszek cudem uszedł z życiem, jego twarz wyglądała koszmarnie. Dopiero po 5 latach los się odwróciłCzytaj dalej

Źródło: Polsat "Taniec z Gwiazdami"

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News