Andrzej Gołota dostał w prezencie samochód. Jego cena ZWALA Z NÓG

Andrzej Gołota dostał w prezencie samochód. Jego cena ZWALA Z NÓG

Andrzej Gołota, jeden z najpopularniejszych polskich bokserów wszech czasów przed trzema dniami obchodził urodziny. Z okazji skończenia 51 lat ukochana żona podarowała mu wspaniały prezent. Cena auta, które od niej dostał, zwala z nóg.

Andrzej Gołota był przed laty najlepszym polskim pięściarzem. Utytułowany junior i amator miał zawojować Amerykę. Gdy na początku lat 90. zjawił się za Oceanem, bokserscy eksperci wieścili mu wspaniałą karierę. Pięściarz rzadko rozmawia z mediami, gdyż mieszka za Oceanem. Jednym ze źródeł wiedzy o jego obecnym życiu są profile Marioli Gołoty w mediach społecznościowych. Kilka dni temu żona sportowca pochwaliła się tym, co sprezentowała mu na urodziny.

Emerytowany bokser otrzymał od niej wspaniałe auto, którego cena zwala z nóg. Niezwykle szybka maszyna bardzo mu się spodobała.

Andrzej Gołota dojedzie do setki w 2,5 sekundy

51. urodziny to ważna rocznica, a Mariola Gołota uznała, że wie, jak najlepiej uczcić ten dzień. 5 stycznia Andrzej wyszedł z domu, by natrafić na swój nowy samochód. Okazał się nim technologiczny cud - Tesla S P100 D. Samochód napędzany jest prądem, czyli nie stanowi zagrożenia dla środowiska, potrafi przyspieszyć setki 2,5 sekundy, posiada wygodny ekran i autopilota. - Happy Birthday Andrew! Najbardziej technologicznie zaawansowany prezent na świecie. Dobry dla Andrzeja - autopilot i ogromny ekran. Dobry dla mnie - 0-60 mph (mile na godzinę) w 2.5 sekundy (Andrzej obiecał, że czasami pozwoli mi pojeździć). Dobry dla środowiska - zero emisji - napisała na Twitterze rozanielona Mariola Gołota.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Cena pojazdu jest powalająca i wynosi niemal pół miliona złotych. Miejmy nadzieję, że będzie długo służył legendarnemu pięściarzowi. Fotografię solenizanta z prezentem mogliśmy zobaczyć na instagramowym koncie jego żony.

Gołota miał być wielkim mistrzem

Polak rozpoczął swoją zawodową karierę w 1992 roku. Przez następne kilka lat bezskutecznie próbował zdobyć pasy mistrzowskie najbardziej szanowanych federacji bokserskich, choć zdobywał mniej prestiżowe tytuły. Przez wiele lat jego trenerem był legendarny Lou Duva, który jednak ostatecznie zrezygnował z pracy z nim. Ostatnią zawodową walkę Gołota odbył w 2013 roku przeciwko Przemysławowi Salecie i niestety ją przegrał. Od tego samego roku posiada także obywatelstwo USA, gdzie osiadł na stałe już wiele lat temu. Pomimo sporego niewypału, jakim była zawodowa kariera Andrzeja Gołoty, bokser żyje na wysokim poziomie dzięki swoim inwestycjom. Dowodem jest, chociażby prezent, który otrzymał od żony.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gigantyczna wpadka Polsatu na gali Mistrzów Sportu!
  2. Robert Lewandowski podjął szokującą decyzję. Fani nie mogą tego pojąć
  3. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  4. Ile zarabia Katarzyna Figura? Zarobki gwiazdy wprawiają w osłupienie
  5. Katarzyna Warnke: wiek gwiazdy zaskakuje. Jej mąż jest dużo młodszy
źródło: pudelek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News