Andrzej Duda zakończy karierę w polityce? Porażające doniesienia mediów

Andrzej Duda zakończy karierę w polityce? Porażające doniesienia mediów

Andrzej Duda jako prezydent jest w Polsce całkiem lubiany i ceniony. Rodacy mu ufają, dlatego te doniesienia mediów są dla nich porażające. Czyżby głowa państwa miała zakończyć karierę w polityce? Sprawa wygląda poważnie. 

Okazuje się, że decyzja o zakończeniu kariery politycznej przez prezydenta może być w dużej mierze uzależniona od... jego żony. Pierwsza dama, Agata Kornhauser-Duda jest osobą, która nieczęsto pojawia się w mediach. Rola żony prezydenta wyraźnie jej ciąży.

Prezydent Andrzej Duda ma dość?

Media donoszą, że prezydent może nie wystartować w wyborach na drugą kadencję. Nawet jego ojciec, prof. Jan Tadeusz Duda na pytanie o reelekcję syna, podkreśla, że „najważniejsze, żeby wytrwał do końca tej kadencji i spełnił to, co sobie zamierzył”. Najwyraźniej problemy z żoną są kwestią naprawdę dla Andrzeja Dudy ciężką. Pierwsza dama nie jest zadowolona z funkcji, którą pełni. Jej zdanie może mieć wpływ na decyzję męża, wszakże czasem warto postawić na szczęście rodzinne, a nie koniecznie na swoją karierę. Mało tego, w ostatnim czasie dochodzi do wielu konfliktów na linii prezydent-partia rządząca. PiS, z którego ramienia Duda startował w wyborach, zachowuje się tak, jakby się od niego odwrócił. Większość pomysłów i inicjatyw Dudy zaczęły być przez Prawo i Sprawiedliwość krytykowane. Prezydent Andrzej Duda zastanawia się więc, czy wobec problemów z politykami i biorąc pod uwagę złe samopoczucie żony, warto próbować pełnić swoją funkcję jeszcze raz, czy lepiej odejść w atmosferze braku porażki i politycznego zawodu? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. PiS nie będzie mógł dłużej sam rządzić! Musi znaleźć koalicjanta albo straci władzę
  2. Po latach wyciekło! Wreszcie wiemy DOKŁADNIE, ile Rydzyk dostał od PiS
  3. Ukrywali to przez lata, nie mówili o tym. Największa tajemnica Marii i Lecha Kaczyńskich
  4. Bijatyka na Mundialu! Robi się bardzo niebezpiecznie
  5. Poruszenie na prawicy. Czołowy polityk kończy karierę
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News