Nie uwierzycie z kim spotka się Duda. Można spaść z fotela
Marcin Owczarek - 3 Grudnia 2018

Nie uwierzycie z kim spotka się Duda. Można spaść z fotela

Andrzej Duda to prezydent, który udziela się na wszystkich ważniejszych wydarzeniach w Polsce i na świecie. Na jednym z nich można zobaczyć same ważne osobistości. Jednak tym razem niektóre z nich są mocno zaskakujące. Nie będziecie mogli uwierzyć w to, z kim spotka się nasz prezydent.

Andrzej Duda stara się uczestniczyć w wielu ważnych wydarzeniach na całym świecie. Wszystkie szczyty oraz zjazdy ważnych polityków to okazje, aby reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej. Wielu zagranicznych dostojników ceni naszego prezydenta za otwartość i uśmiech, którym obdarowuje innych. Aktualnie w Polsce jesteśmy świadkami Szczytu Klimatycznego, który odbywa się w Katowicach. Wielu ekspertów uważa, że jest to jedno z najważniejszych wydarzeń od lat, ponieważ to ostatnia szansa na ratowanie naszej planety. Chodzi o gazy cieplarniane, które wydobywają się z naszych aut czy elektrociepłowni i trują cały świat. Na Szczycie mieli się spotkać przywódcy i przedstawiciele wielu państw. Nie mogło oczywiście zabraknąć i naszego prezydenta. Wiele osób uważa, że powinni pojawić się wszyscy, dla których Ziemia ma znaczenie i chcą dbać o jej klimat. Niestety najważniejszych przedstawicieli takich jak Trump, Macron, Merkel czy Putin zabraknie na nim. Również Donald Tusk musiał odwołać wizytę. To wielce smutne, że przedstawiciele największych gospodarczo państw nie pojawią się na Szczycie i nie poprą pomysłów związanych z ograniczeniem produkcji i emisji trujących gazów. Ale na Szczyt w Katowicach przybędą inne ważne osobistości, dla których ważny jest los świata.

Andrzej Duda ma pecha. Ważni, światowi politycy nie chcą go widzieć. Spotka się za to z legendarnym... aktorem

Więc z kim spotka się Andrzej Duda? Na pewno będzie miał szanse zobaczyć prezydenta Słowenii, sekretarza stanu Stolicy Apostolskiej, premiera Fidżi, prezydenta Nigerii oraz prezydenta Nepalu. Również na Szczyt przyjedzie jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów na świecie, a zarazem polityk Arnold Schwarzenegger.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
macron_tuskCo za żenada! Zdjęcia, które OŚMIESZYŁY politykówCzytaj dalej
Chociaż to ważne osoby, to niestety, ale brakuje tych, którzy mają decydujący wpływ na politykę i gospodarkę świata. To oni również są największymi potentatami przemysłowymi i najbardziej narażają naszą planetę na zanieczyszczenia. Niektórzy śmieją się z PiS oraz naszego prezydenta, że pod ich rządami nikt ważny nie chce przyjechać na istotny dla naszego świata Szczyt Klimatyczny. Ma to pokazywać nieudolność naszej władzy i kryzys, jaki panuje w Polsce. Być może jednak uda się uradzić coś, co pomoże naszej planecie i zmieni postrzeganie ludzi na sprawy całej Ziemi.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To już przesada! Zobaczcie czego wymagają od ciężarnej Meghan Markle
  2. Koszmarna awantura w rodzinie królewskiej! Święta zrujnowane
  3. Kim jest partner Sylwii Bomby? Tajemnicza postać u boku celebrytki
  4. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos
  5. Ile zarabia Ewa Farna? Zarobki gwiazdy to kosmos
Jaruzelski i JaruzelskaWojciech Jaruzelski przychylał córce nieba! Luksusowe dzieciństwo MonikiCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News