Andrzej Duda nagle się zmieni?! Nie dajcie się nabrać

Andrzej Duda nagle się zmieni?! Nie dajcie się nabrać Źródło: screen youtube.com/Telewizja Republika

Andrzej Duda znalazł się na prawdziwym politycznym rozdrożu. Już w przyszłym roku Polacy będą wybierać prezydenta naszego państwa. Czy to sprawi, że Duda zmieni się na naszych oczach?

Andrzej Duda na samym początku swojej kariery jako prezydent Polski był bardzo dobrze oceniany przez obywateli. Dla wielu był jednym z najlepszych, jak nie najlepszym prezydentem w historii, ale to podejście diametralnie się zmieniło. Wszystko za sprawą kolejnych reform rządu PiS, które ochoczo podpisywał. To sprawiło, że liczba przeciwników Dudy znacząco wzrosła. Jednak już za rok czekają nas kolejne wybory prezydenckie. Czy to oznacza, że Andrzej Duda zmieni strategię?

Andrzej Duda przed wyborami

Mogłoby się wydawać, że rok to jeszcze sporo czasu, jednak nic bardziej mylnego. To właśnie kolejne miesiące mogą okazać się kluczowe, jeżeli chodzi o Andrzeja Dudę. Jeżeli prezydent chce mieć realne szanse na zwycięstwo w przyszłym roku, to bez wątpienia musi odbudować swój wizerunek w oczach wyborców. Rzecz jasna nie jest to łatwa rzecz, ale według wielu obserwatorów sceny politycznej, Duda ma określony plan, który mu to umożliwi. Według licznych wypowiedzi, które można znaleźć w mediach, możemy się spodziewać, że obecny prezydent podczas wyborów trochę spuści z tonu. Według specjalistów Duda postawi przede wszystkim na kontakt z Polakami. Będzie odwiedzał mniejsze miejscowości, aby zaskarbić sobie sympatię przeciętnego Polaka. Nie da się ukryć, że jest to bardzo przemyślany ruch. Jednak kluczowym przedsięwzięciem w tej sprawie będzie trzymanie się z dala od wszelkich afer i awantur. Prezydent swojego szumu już zdążył narobić, a teraz powinien skupić się na pokojowej i spokojnej kampanii. Dzięki temu jego przeciwnicy będą krytykowani za swoje postępowanie, a on sam będzie mógł w spokoju i trochę z boku robić swoje sumiennie. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM - Walka na noże nie jest dla niego. Andrzej uwielbia typową prezydencką celebrę: jechać do ludzi, wręczyć order, przybić piątkę piłkarzom. Jest w tym świetny, on ma naturalną umiejętność łapania kontaktu z ludźmi. Na pewno nie jest w tym gorszy od Tuska, choć inny. Wada? Zbyt często się obraża. Zwłaszcza na ludzi, których ceni i lubi, a którzy rzucają mu kłody pod nogi. Albo na dziennikarzy. Nie, nie na tych z "Wyborczej" czy TVN. Na tych prawicowych - czytamy w jednym z artykułów na stronie Wirtualna Polska.  ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jaka fryzura ODMŁADZA po 40? Wyglądaj spektakularnie!
  2. Katarzyna Dowbor pokazała 85-letnią mamę! Wygląda jak MILION dolarów!
  3. Dramat Kingi Dudy. Przykre słowa Macieja Musiała, dla córki prezydenta to koniec 
  4. Służby ostrzegają przed powodziami. Nagła zmiana pogody przyniesie tragiczne rezultaty w 4 województwach
  5. Nie żyje światowej sławy aktor. Zabił go nowotwór
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Wirtualna Polska
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News