Andrzej Duda w żałobie.
Malwina Kossela - 24 Lipca 2018

Andrzej Duda w żałobie. "Wiadomość o śmierci"

Andrzej Duda jest pogrążony w głębokim smutku. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Prezydent publicznie poinformował o swojej żałobie na Twitterze. To prawdziwy cios dla niego i całego kraju.

W Grecji od pewnego czasu trwają dramatyczne pożary, które dotykają nie tylko mieszkańców kraju, ale także licznych turystów obecnych w kraju. We wtorek polskie media obiegła dramatyczna informacja o tym, że w trwających w pobliżu miejscowości Mati pożarach zginęli obywatele Polski. To matka z dzieckiem, turyści, którzy przebywali w tym czasie na wakacjach. Na razie nie wszystkie okoliczności ich śmierci są znane. Wiadomo, że mąż kobiety i ich drugie dziecko udało się ocalić. Kobieta najprawdopodobniej zginęła wraz z dzieckiem na łodzi, na której była ewakuowana z hotelu.

Andrzej Duda w żałobie

Śmierć Polaków w pożarze szalejącym w Grecji była prawdziwym ciosem dla głowy państwa. Andrzej Duda poinformował o swojej żałobie na Twitterze. Prezydent nie ukrywa żalu, jaki przeżywa po śmierci obywateli swojego kraju.
- Z bólem przyjąłem wiadomość o śmierci polskich turystów w Grecji i tragedii osamotnionego Ojca. RIP - napisał Andrzej Duda. Głowa Państwa poinformowała równocześnie o tym, że zbiera dalsze informacje o szalejących pożarach i pozostaje w kontakcie z polskimi przedstawicielami dyplomatycznymi w Grecji. - Ambasador RP w Atenach zapewniła mnie przed chwilą, że inni polscy turyści są bezpieczni. Ze wszystkimi jest kontakt i wiatr się zmniejszył, co ułatwia akcję gaśniczą i ratunkową - podał do wiadomości prezydent.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To już koniec Dudy? PiS ma plan na zniszczenie prezydenta
  2. Chcesz wyjechać z Polski? Rząd PiS: Będziesz musiał za to zapłacić!
  3. Cała Polska wierzyła, że to się nie stanie. Oboje zginęli w męczarniach
  4. Pies bohater! Uratował całą rodzinę, sam zginął
krew_januarego8 najdziwniejszych relikwii, które przyprawią cię o zawrót głowyCzytaj dalej
januszko2Ku pamięci: Straciliśmy ich pod Smoleńskiem [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News