Zdjęcia, na których widnieje Andrzej Duda, zawsze szybko rozchodzą się po sieci. Są tak samo obiektem kpin, jak i komplementów. Tym razem prezydent założył na siebie strój ludowy, charakterystyczny dla państwa, które odwiedził i wywołało to internetową burzę.

Prezydent Polski udał się do węgierskiego Szekszradu, gdzie uczestniczył w szczycie państw Grupy Wyszehradzkiej. Spotkał się tak z prezydentami Słowacji, Czech i właśnie Węgier. Podczas wizytacji winny, która była zaplanowana dla głów państw, ubrał strój, o którym mówi teraz sieć.

Andrzej Duda na zbiory winogron postanowił przywdziać czarną, zdobioną ludową marynarkę i właśnie w niej zrobiono mu tyle zdjęć. Do nie dodał białą koszulę oracz czarne spodnie i buty. Internauci zastanawiają się, czy dobrze wygląda, inny czy na takie wyjazdy warto wydawać pieniądze podatnika. Nie brakowało też opinii, że prezydent RP wygląda bardzo dobrze i nie ma do czego się przyczepić.

Ej, dajcie spokój, dobrze wygląda! Jak ja chcę zacząć na niego narzekać, to przypominam sobie jego poprzednika i od razu mi przechodzi; Pan prezydent wygląda bardzo dobrze – piszą komentujący.

screenshot/pudelek.pl
screenshot/pudelek.pl

Tak żyje Andrzej Duda [ZDJĘCIA]

Zakład, że nie poznajesz tego znanego polskiego polityka?! Niesamowite metamorfozy wybrańców narodu

...

Zobacz również

Zobacz również