Śmierć dogłębnie wstrząsnęła Andrzejem Dudą. Ledwo powstrzymał łzy

Śmierć dogłębnie wstrząsnęła Andrzejem Dudą. Ledwo powstrzymał łzy

Andrzej Duda, podobnie jak wiele innych osób, gdy dowiedział się o tej tragedii, ledwo mógł powstrzymać łzy. Prezydent właśnie uhonorował prawdziwego bohatera, który wykazał się odwagą, na jaką nie każdego byłoby stać.

Andrzej Duda jako prezydent naszego kraju ma na swoich barkach masę obowiązków, ale i przywilejów. Bez wątpienia jednym z nich jest możliwość uhonorowania wyjątkowych ludzi za ich zasługi i odwagę. Szkoda, że w tym przypadku, osoba odznaczana, nie mogła osobiście odebrać należnego jej medalu. Po zapoznaniu się z tą historią, łzy same cisną się do oczu.

Andrzej Duda ledwo powstrzymał łzy

Często słyszmy, zwłaszcza w kontekście historycznym, o prawdziwych przejawach męstwa i odwagi. Jednocześnie przedstawia nam się sylwetki osób, które bez wątpienia mogą stanowić prawdziwy wzór do naśladowania. Smutne jednak jest to, jak często zapominamy o współczesnych bohaterach, którzy żyją wśród nas, lub oddali swoje życie za kogoś innego. Historia 14-letniego Emila bez wątpienia nie może zostać zapomniana. Chłopak wykazał się prawdziwą odwagą, na którą nie byłoby stać wiele starszych od niego osób. Ba, Emil udowodnił, że miarą wielkości bez wątpienia nie jest wiek, a nasze czyny. Nastolatek poświęcił swoje życie podczas ratowania dziewczyny, która się topiła. Emil widząc to, co się dzieje, nie zastanawiał się ani chwili i wskoczył do wody. Chłopak uratował dziewczynkę przypłacając to swoim własnym życiem. - Ktoś powie: „14 lat to chłopiec". Nie, to mężczyzna. Bo jego postawa wskazuje na męskość - mówił Andrzej Duda.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Właśnie dzisiaj odbyła się uroczystość przyznania Emilowi medalu przez prezydenta Polski. Został on odebrany przez matkę chłopca, która teraz pogrążona jest w niesamowitym smutku i żałobie. Jednak jednocześnie bez wątpienia jest dumna ze swojego dziecka. Często słyszymy, że współczesna młodzież nie ma teraz praktycznie żadnych wartości, w przeciwieństwie do dawnych pokoleń. Jednak tragiczna historia pokazuje, że wśród współczesnych nastolatków wciąż są osoby gotowe poświęcić się dla innych, a przy tym nie boją się ponieść największej ceny.  1. Ludzie Ziobry zniszczą życie aktora Barw Szczęścia. Następne lata ma spędzić poniżany w więzieniu
  2. Makabra! Uwielbiany gwiazdor Polsatu zmasakrowany przez chorobę, nie może mówić i okropnie cierpi
  3. Po tym Lewandowska się nie pozbiera! „Z zawodu żona, chętnie bym ją widział w burdelu”
  4. Znaki zodiaku, które mają największy problem z ODCHUDZANIEM. Co powinny zrobić?
  5. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu