Andrzej i Agata Duda u gwiazdy Polsatu. Polacy przecierają oczy ze zdziwienia

Andrzej i Agata Duda u gwiazdy Polsatu. Polacy przecierają oczy ze zdziwienia

Polsat ma powody do dumy! Andrzej Duda wraz z żoną Agatą rzadko pojawiają się prywatnie w miejscach publicznych. Tym bardziej dziwi fakt, że para prezydencka odwiedziła krakowską restaurację... gwiazdy tejże stacji! Obecni w lokalu goście nie dowierzali, gdy na horyzoncie zobaczyli głowę państwa w towarzystwie małżonki. 

Polsat i para prezydencka? Jak widać wszystko jest możliwe! Andrzej Duda postanowił odwiedzić restaurację popularnej gwiazdy tej telewizji. Towarzyszyła mu żona i ochroniarze. Małżeństwo prezydenckie postanowiło zjeść u... Ewy Wachowicz. Była Miss Polski, a obecnie gospodyni programów kulinarnych, otworzyła właśnie restaurację w Krakowie.

Polsat świętuje! Agata i Andrzej Duda jedli u Wachowicz

Goście, którzy jedli w tym czasie specjały Wachowicz byli zszokowani. Restauratorka wydzieliła osobną salę dla pary prezydenckiej, która odwiedziła ją w asyście BOR-u. Najbardziej zaciekawieni z obecnych skomentowali sytuację. - Duda idzie! - krzyczeli. - Przenajświętsza Panienko, idzie sam Pan Prezydent z Małżonką i Obstawą - padło z sali zdaniem dziennikarza Gazety Wyborczej. Dziennikarz kulinarny GW Kraków postanowił sytuację opisać na łamach gazety. Napisał także, że została specjalnie wygospodarowana przestrzeń dla głowy państwa, a inni goście nie mogli obserwować pary, zjadającej obiad.

To wielki zaszczyt i radość dla gospodyni

Ewa Wachowicz przyznała, że wielką radość sprawiła jej obecność tak dostojnych gości. Stwierdziła także, że dla niej - jako gospodyni - każdy gość jest wyjątkowy i zasługuje na specjalne traktowanie. Rezerwacja pary prezydenckiej była zaplanowana z wyprzedzeniem, a sama gwiazda Polsatu zadbała o to, by dowiedzieć się, jakie potrawy lubi zarówno Andrzej Duda, jak i jego żona. Kobieta nie skomentowała jednak dlaczego w pośpiechu wydzielano salę dla oczekiwanych gości. Wcześniej Edyta Górniak opublikowała informację o swojej wizycie w restauracji Wachowicz. To duża promocja dla dopiero co otwartego lokalu. Obecni goście byli jednak nieco zdekoncentrowani nagłą wizytą pary prezydenckiej. Czy w związku z wydarzeniem mieszkańcy Krakowa będą chętniej odwiedzać restaurację byłej Miss Polski?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazdor Polsatu rozwścieczył fanów! Jak mógł to zrobić żonie i dziecku?!
  2. Z Polsatem jest bardzo źle. PiS zaciska swoje macki?
  3. Koszmar Ewy Wachowicz. Chciała zdobyć górę, odmroziła sobie stopę
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News