Sparodiowali Andrzeja Dudę w reklamie! Internet oszalał

Sparodiowali Andrzeja Dudę w reklamie! Internet oszalał Źródło: facebook.com/tokfm/videos/103403080613445/

Andrzej Duda podczas swojej trzyletniej prezydentury stał się czołową postacią wielu internetowych memów. Do tej grupy dołączył kolejny film, w którym mamy do czynienia z parodią jego przemówienia. Internauci są zgodni co do tego, że jest ona naprawdę najwyższych lotów. 

Andrzej Duda pośrednio przyczynił się do, być może, jednej z najlepszych kampanii reklamowych w tym roku kalendarzowym. Wszystko za sprawą sławnego przemówienia, które wygłosił przed rokiem.

Andrzej Duda sparodiowany w spocie telewizyjnym

W listopadzie zeszłego roku prezydent udzielił jednej z najbardziej kuriozalnych wypowiedzi w historii swojej prezydentury, a może i nawet całej kariery politycznej. Andrzej Duda wypowiedział wtedy słowa, które znaczyły... no właśnie, nie wiadomo do końca co. Towarzyszyła mu przy tym dosyć osobliwa gestykulacja. - Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy. Ja się uczę w mieszkaniu, w samochodzie jak jadę, w samolocie kiedy lecę, jak się cały czas czegoś uczę. Jak się nie uczę tego, co mam powiedzieć, to się uczę tego, co będę chciał kiedyś powiedzieć i wydaje mi się, że warto, w związku z tym czytam jakąś książkę. Jeżeli nie, to siedzę i uczę się języka, nowe słówka. Cały czas się czegoś uczę, bo uważam, że to jest jedyna droga do tego, żeby cały czas trzymać się na wysokim "C" - powiedział w swoim przemówieniu Andrzej Duda. Za wypowiedź prezydenta postanowiła wziąć się stacja radiowa TOK FM, która zauważyła w niej bardzo duży potencjał. Najnowsza reklama rozgłośni bardzo mocno nawiązuje zarówno do słów, jak i gestów Andrzeja Dudy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Ja państwu powiem, że ja słucham cały czas. Naprawdę. Ja cały czas słucham. Bez przerwy. Ja słucham w mieszkaniu, ja słucham w samochodzie, kiedy jadę, ja słucham w samolocie, kiedy lecę. Jak nie słucham tego, co nadają na żywo, to słucham tego, co już było. Słucham podcastów, ja cały czas słucham. Nowe odcinki… Ja powiem państwu, że cały czas słucham radia TOK FM - mówi stylizowany na polityka aktor.

Internauci są zachwyceni parodią Andrzeja Dudy

Film zdążył się odbić szerokim echem w sieci i zebrać wiele pozytywnych opinii. Internauci cenią sobie przede wszystkim subtelność i celność parodii. - Zarąbista reklama Radia TOK FM! Taka kampania wizerunkowa zachęca jeszcze bardziej do słuchania - napisał jeden z użytkowników Facebooka. - Hahaha noooo to się nazywa reklama hahah REWELACJA - stwierdza kolejny komentujący. - Naprawdę kawał dobrej reklamy - możemy przeczytać w sekcji komentarzy pod oficjalnym postem. ZOBACZ TAKŻE
  1. Chcą zniszczyć znanego polskiego jasnowidza. „Wstrętne i nieludzkie” 
  2. Macie taką patelnię? Będziecie musieli ją wyrzucić 
  3. Popek ostro zaczyna karierę polityczną. „Będę alfonsem tego burdelu” 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News