Andrzej Duda nie ma łatwo. Skrytykowała go nawet światowej sławy modelka

Andrzej Duda nie ma łatwo. Skrytykowała go nawet światowej sławy modelka

Andrzej Duda już od dłuższego czasu nie może odgonić się od ciągłej krytyki i bezustannego wytykania mu błędów. Dopiero co głośno było o jego kontrowersyjnej wypowiedzi o UE, a już pojawiły się ostre komentarze dotyczące jego wizyty w USA. Wypowiedzieć zdecydowała się nawet sławna modelka. 

Andrzej Duda od kilku miesięcy nie ma łatwego życia. Z każdej strony pojawiają się komentarze krytykujące decyzje oraz zachowanie prezydenta, wytykane mu są jego błędy, wyborcy wyśmiewają jego zagraniczne wyjazdy, a politycy ostro krytykują wypowiedź dotyczącą roli Polski w Unii Europejskiej. Wczoraj para prezydencka była z wizytą w Białym Domu, gdzie doszło do spotkanie z Donaldem Trumpem. Okazało się, że i tam nie obyło się jednak bez wpadek, przez co na Dudę wylała się kolejna fala krytyki. Głos zabrała nawet światowej sławy modelka mieszkająca w Stanach.

Andrzej Duda przeżywa ciężkie chwile

Andrzej Duda już od dłuższego czasu mierzyć się musi z bezustanną falą krytyki, która zdaje się nie mieć końca, jednak nic nie dzieje się bez przyczyny. Najpierw bezsensowna wizyta w Australii, która nie przyniosła żadnego efektu, a prezydent przywitany został przez demonstrantów, potem wpadka w Nowej Zelandii, gdzie podczas przemówienia pomylił kraje i zaczął mówić do Irlandczyków. Wczorajsza strata buta przez Agatę Dudę w drodze na spotkanie z prezydentem Ameryki też nie wyglądała obiecująco... aż strach pomyśleć, co będzie dalej. Wszystkie te sytuacje powodują, że Dudę krytykują zarówno politycy opozycji, jak i zwykli obywatele. Podczas wizyty w USA głos zabrał np. Robert Biedroń, który na pytanie czy prezydent ma szansę coś załatwić podczas spotkania z Trumpem otwarcie przyznał, że jego zdaniem nie zostanie załatwione nic. Co więcej wyśmiał Andrzeja Dudę twierdząc, że jego wyjazd polegał będzie jedynie na uśmiechaniu się, bo na spotkaniu obecny by musiał być Jarosław Kaczyński, by cokolwiek zostało załatwione.

Sławna modelka ostro krytykuje prezydenta

Krytyczne komentarze w kierunku prezydenta pojawiają się również ze strony celebrytów. Na temat jego wizyty w Stanach Zjednoczonych postanowiła wypowiedzieć się światowej sławy modelka Anja Rubik. W rozmowie z przeAmbitni.pl kobieta zapytana została co powinno zostać zrealizowane po tej wizycie i czemu ona może służyć. - Nie sądzę, że prezydent Duda może cokolwiek zrealizować - ostro skrytykowała Andrzeja Dudę modelka. Po tej odpowiedzi prowadząca wywiad zrezygnowała z jakichkolwiek pytań o zabarwieniu politycznym, a rozmowa zeszła na kwestię tego, czego Polska zazdrościć może USA. Zdaniem modelki dystans do siebie oraz uśmiech to rzeczy, których w naszym kraju jest jeszcze zdecydowanie za mało.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Największa gwiazda Przyjaciółek rezygnuje z kariery! Wszystko przez sprawy rodzinne
  2. Tajne spotkanie premiera z Małgorzatą Gersdorf! To się miało nie wydać
  3. Ksiądz doprowadził 13-latka do samobójstwa. Przez lata pozostał bezkarny
Następny artykuł