Andrzej Duda nie daje już rady! Panika w Pałacu Prezydenckim

Andrzej Duda nie daje już rady! Panika w Pałacu Prezydenckim

Andrzej Duda ma teraz bardzo poważne problemy wśród swoich pracowników. W Pałacu Prezydenckim panuje teraz prawdziwa panika, prezydent nie daje już rady normalnie pracować. Wiele osób zastanawia się, co wpłynęło na to, że Duda wpadł w takie tarapaty.

Andrzej Duda, ogłaszając publicznie treść pytań do nadchodzącego referendum konstytucyjnego, wywołał niemałe zamieszanie. Nawet pracownicy w Pałacu Prezydenckim niekorzystnie wypowiadają się na ten temat. Wśród nich chodzą głosy, że pytania powinny się pojawić o wiele wcześniej oraz ich treść zostawia wiele do życzenia. Jedna ze współpracownic prezydenta nawet odcięła się od całego przedsięwzięcia, mówiąc, że nie ma z tym nic wspólnego. Teraz Andrzej Duda musi zmagać się nie tylko z brakiem poparcia wśród pracowników, ale również z nadchodzącymi zmianami w jego kadrach. Jeżeli sytuacja prezydenta będzie tak dalej wyglądać już niedługo może zostać sam.

Andrzej Duda traci swoich ludzi

O napiętej sytuacji w Pałacu Prezydenckim wiadomo już od jakiegoś czasu, jednak mało kto mógł się spodziewać, że sytuacja Andrzeja Dudy może być aż tak zła. Niedawna dymisja ministra rolnictwa nie pomaga w tym, ponieważ jedna z jego najbliższych współpracownic ma ochotę objąć to stanowisko. Teoretycznie Jan Ardanowski miał objąć funkcję ministra rolnictwa, ale również Halina Szymańska, która aktualnie jest szefową kancelarii prezydenckiej, ma ochotę na zmianę stanowiska. Według ustaleń mediów Szymańska nie najlepiej sobie radzi w aktualnej roli. Dodatkowo wchodzi w częste konflikty między innymi z Pawłem Muchą. Swoją aktualną funkcję pełni zaledwie od roku, takie ciągłe zmiany w szefostwie kancelarii mogą skutkować dużymi opóźnieniami w jego funkcjonowaniu. Według informatora "Faktu" Szymańska weszła również w konflikt z  członkami związków zawodowych, przez jej ciągłe wyjazdy do Szczecina na posiedzenia tamtejszego sejmiku wojewódzkiego. Według mediów Andrzej Duda nie miał z nią łatwej współpracy, jednak wciąż była szefową jego kancelarii. Teraz niestety prezydent prawdopodobnie będzie potrzebował kolejnej osoby na to stanowisko. Tylko czy widząc atmosferę panującą w Pałacu Prezydenckim, nowy pracownik zostanie z nim na dłużej? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyński ZNOWU w szpitalu! Prezes PiS PILNIE operowany
  2. Z Szydło śmieje się cały Sejm. Największe upokorzenie byłej premier
  3. Kaczyńska uczyła Polaków, jak wychowywać dzieci. Czy wie, co jej córka robi po nocy?
źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News