Ujawniono kontrowersyjne tajemnice Dudy! Podatnicy są wściekli

Ujawniono kontrowersyjne tajemnice Dudy! Podatnicy są wściekli

Andrzej Duda na co dzień rezyduje w Pałacu Prezydenckim, jednak ma do swojej dyspozycji wiele innych luksusowych budynków. Teraz ujawniono kontrowersyjne tajemnice prezydenta, które mogą rozzłościć wielu Polaków.

Pałac Prezydencki nie jest jedynym miejscem, gdzie rezyduje Andrzej Duda. Prezydent do swojej dyspozycji ma oddane kilka luksusowych will, w których panują warunki, o jakich wielu z nas może tylko pomarzyć. Teraz w jednej z nich przeprowadzona zostania poważna inwestycja, która pochłonie niebagatelną sumę. Wszystko po to, aby prezydent mógł bezpiecznie pełnić swoje obowiązki.

Ile będzie kosztować remont willi Andrzeja Dudy?

Chodzi dokładniej o willę "Promnik" w Rudzie Tarnowskiej niedaleko Garwolina. Cały obszar już teraz może pochwalić się między innymi kortem tenisowym, lądowiskiem dla helikoptera, basenem relaksacyjnym i salą fitness. Nie jest to oczywiście koniec możliwości tego miejsca, jednak jak widać, prezydent ma co do niego jeszcze pewne plany. Według informacji zdobytych przez Super Express na terenie posiadłości ma się pojawić jeszcze jeden budynek, który stanie w miejscu przestarzałej już budowli. Kancelaria prezydencka poszukuje już wykonawcy tego zlecenia oraz uzbierała środki, które chce na to przeznaczyć. Według ustaleń jest to kwota 600 tysięcy złotych. - Planowana inwestycja polega na odtworzeniu istniejącego wcześniej obiektu w celu realizacji konstytucyjnych zadań Prezydenta RP. Na jej realizację zabezpieczono środki w planie zamierzeń inwestycyjnych Kancelarii Prezydenta RP w wysokości 600 tys. zł - informuje biuro prasowe. Nie ulega wątpliwości, ze wiele osób nie będzie zachwyconych inwestycją prezydenta, a tym bardziej kwotą, jaka zostanie przeznaczona na ten cel.

Ile zarabia Andrzej Duda?

Prezydent bez wątpienia nie może narzekać na zły stan majątkowy. Co prawda jego uposażenie nie bije jakichś rekordów, ale wciąż kwota około 20 tysięcy złotych miesięcznie robi wrażenie. Wciąż jednak trzeba pamiętać o innych przywilejach, które daje pozycja prezydenta Polski. Poza Pałacem Prezydenckim oraz omawianą wcześniej willą Andrzej Duda posiada również zameczek w Wiśle, rezydencję w Lucieniu, dworek w Ciechocinku, ośrodek na Półwyspie Helskim i willę w Klarysewie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

PRZECZYTAJ: Dorota Wellman ZMIAŻDŻYŁA PiS! Tak ostro jeszcze nie było

PRZECZYTAJ: Patryk Jaki wpadł w FURIĘ. Będą masowe pozwy

PRZECZYTAJ: Donald Tusk wraca z HUKIEM. Powstaje nowe ugrupowanie

PRZECZYTAJ: Sadysta! Wyrzucił psa z balkonu. Sprawca został nagrany

fot. wikimedia.org fot. wikimedia.org fot. wikipedia.org źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News