Kochanka Pięty powraca z hukiem! Szczere wyznanie o Dudzie i złamanym sercu

Kochanka Pięty powraca z hukiem! Szczere wyznanie o Dudzie i złamanym sercu

Andrzej Duda będzie miał o czym myśleć. Była kochanka posła Stanisława Pięty - Izabela Pęk postanowiła przeprosić głowę państwa. Czy Prezydent przyjmie niespodziewane przeprosiny ze strony byłej znajomej?

Andrzej Duda jest postacią, która okazuje się budzić wielki podziw ze strony byłej kochanki posła Stanisława Pięty. W najnowszym wywiadzie, w którym Izabela Pęk po raz kolejny ujawnia kulisy swojego romansu, postanowiła przeprosić głowę Państwa za swoje zachowanie. Czym takim zawiniła była działaczka partii rządzącej?

Andrzej Duda będzie w szoku. Niespodziewane przeprosiny ze strony Pęk

Była przyjaciółka posła Pięty jest osobą, której obecność na polskiej scenie politycznej budzi niezmiernie duże emocje. Kobieta poprzez swoją znajomość z prominentnym działaczem partii rządzącej poznała bardzo wpływowe osoby w obozie władzy. Wśród jednych z bliższych kontaktów kobiety miał być nie kto inny, jak Prezydent RP, który od dawna budził wielki szacunek i fascynację prawicowej działaczki. - Wypatrzył mnie, zadzwonił, dużo o mnie wiedział. Szybko skracał dystans - tak swoją znajomość z najważniejszym politykiem w Państwie wspominała Pęk.

Czy prezydent wybaczy?

Nie da się ukryć, że afera związana z romansem Stanisława Pięty była jedną z większych, jaka dotknęła obóz władzy. W treści wiadomości, jakie kochankowie wymieniali między sobą, nie brakowało informacji obnażających prominentnych działaczy PiS i partii rządzącej, jak też bardzo poufnych informacji dotyczących ich żyć prywatnych. Publikacja przez działaczkę kompromitujących posła informacji wstrząsnęła jak grom nie tylko ulicę Nowogrodzką w Warszawie, gdzie mieści się siedziba partii, ale także samego prezydenta, który był częstym obiektem przekazywanych przez kochanków informacji.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Teraz za swoje słowa skierowane w stronę głowy Państwa Pęk postanowiła go przeprosić, licząc na wznowienie tak owocnie zapowiadającej się znajomości. - Wciąż Andrzeja Dudę lubię. I pokornie proszę o wybaczenie, że przez moje złamane serce, ośmieszyłam Pana i siebie - Nawet Pan sobie tego nie wyobraża, jak bardzo żałuję - napisała na Twitterze skruszona znajoma posła Pięty. Czy Andrzej Duda wybaczy kobiecie jej zachowanie i szarganie politycznego wizerunku Prawa i Sprawiedliwości? Bez cienia wątpliwości, prezydent jako stały użytkownik Twittera na pewno odczytał wiadomość zostawioną przez swoją dawną znajomą. Czy odniesie się do jej słów? Czas pokaże.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Zarobki Katarzyny Dowbor są SZOKUJĄCE. Wprawią was w osłupienie!
  2. Ile dzieci ma Pola Raksa? Szokujące informacje ujrzały światło dzienne
  3. Kaczyński ma ich totalnie dość! Nikt go jeszcze tak nie wkurzył
  4. Pół Polski oburzone! Nigdy nie darują tego Agacie Dudzie
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News