Andrzej Duda niczym Tadeusz Sznuk w
Patryk Przybyłowski - 1 Marca 2019

Andrzej Duda niczym Tadeusz Sznuk w "Jeden z dziesięciu". Gra z internautami w grę

Andrzej Duda lubi od czasu do czasu wyjść poza sztywne ramy swojej funkcji państwowej i pokazać nieco inne oblicze. Prezydent postanowił właśnie zagrać z internautami w grę i niczym Tadeusz Sznuk w programie "Jeden z dziesięciu" zadał im skomplikowane pytanie. Czy ktoś poradził sobie z jego zagadką?

Andrzej Duda znany jest ze swojego podwójnego oblicza. Najczęściej stara się być bardzo poważnym politykiem, który ma decydujące słowo w sprawach ważnych dla Polski. Czasami nie brakuje mu jednak fantazji pozwalającej wzbić się na wyżyny kreatywności. W końcu głowie państwa również należy się coś od życia. Tym razem prezydent postanowił zabawić się z internautami za pomocą swojego konta na Instagramie. Zadał skomplikowaną zagadkę, z którą wiele osób miało poważny problem.

Andrzej Duda bawi się z internautami. Skomplikowana zagadka prezydenta

Andrzej Duda opublikował na swoim Instagramie tajemnicze zdjęcie, które stało się zagadką dla internautów. Zadanie wydawało się proste, gdyż wystarczyło poprawnie wskazać miejsce, w którym została wykonana opublikowana przez prezydenta fotografia.

- Czy wiecie gdzie zrobione jest to zdjęcie? - zapytał.

Magda Gessler w Kuchennych Rewolucjach wybija szybyMagda Gessler nie miała litości. Zaczęła wybijać szyby młotemCzytaj dalej

Fotografia przedstawiająca wąską uliczkę została wykonana po zmroku. Można na niej dostrzec, że droga pokryta jest kostką brukową, przez którą przebiegają tory tramwajowe. Widoczne są również witryny sklepowe oraz kawałek budynku, który zdaje się być kościołem. Internauci dzielnie podjęli wyzwanie postawione przez prezydenta, a w komentarzach posypały się przeliczne interpretacje zdjęcia.

- Pierwsza myśl Kraków przy Dominikanach ale chyba to podchwytliwa zagadka - zgaduje jeden z internautów.

- Wrocław, niedaleko Ostrów Tumski - strzelała kolejna komentująca osoba.

- Kraków plac Wszystkich Świętych - stwierdziła kolejna osoba.

Jednak żadna z podanych wyżej odpowiedzi nie była prawidłowa. Okazuje się, że rozwiązania zagadki trzeba było szukać poza granicami Polski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mateusz MorawieckiMateusz Morawiecki doświadczył traumy w młodości. Wstrząsające faktyCzytaj dalej

Okazuje się, że fotografia przedstawia jedną z uliczek w największym mieście wschodniej Słowacji. Internauci doszli do rozwiązania z dużą pomocą osób pochodzących z tamtych rejonów, które również zawędrowały na instagramowy profil prezydenta.

- Dziękuję Wszystkim, którzy odpowiedzieli na pytanie związane z poprzednim zdjęciem. Gratuluję Tym, którzy rozpoznali, że to urocze miejsce to Košice na Słowacji. Brawo! Na obecnym zdjęciu panorama Miasta - napisał Andrzej Duda w kolejnym poście prezentującym już większe ujęcie na panoramę Koszyc.

Oczywiście, jak to w internecie, nie zabrakło osób, którym nie spodobała się rozrywka prezydenta. Twierdzą one, że głowa państwa powinna zajmować się poważniejszymi sprawami, niż prezentowanie internautom zagadek.

- Pan nadal jest Prezydentem? Przewodnik po Koszycach by night jest obecnie priorytetem w Pana działaniach? - głosi jeden z niezadowolonych głosów.

Andrzej Duda - zagadka dla internautów

(fot. instagram.com/andrzejduda)

Andrzej Duda - rozwiązanie zagadki

(fot. instagram.com/andrzejduda)

ZOBACZ TAKŻE

  1. Ile zarobi Joanna Kulig w Hollywood? Te kwoty przyprawią was o ZAWAŁ!
  2. Czym jeździ Beata Tyszkiewicz? To samochód godny damy!
  3. Aktor kultowego serialu w TVN walczy o życie. Trafił do szpitala, jest w śpiączce
  4. Paweł Domagała nagrał wielki hit dla córki Ferdka z Kiepskich. Żona artysty jest oczarowana
  5. Wypłata 13 emerytury jest zagrożona? Rząd PiS zapomniał poinformować ZUS

Krzysztof Jackowski i szokujące wizjeKrzysztof Jackowski miał zastanawiające polityczne wizje. Twierdzi, że wie kto wygra wybory, a kto zakończy karieręCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News