Cały świat śmieje się z Dudy! Co za wstyd, czy on w ogóle myśli co mówi?

Cały świat śmieje się z Dudy! Co za wstyd, czy on w ogóle myśli co mówi?

Andrzej Duda podczas swojej wizyty w Berlinie zabłysnął bardzo nieoczekiwanym stwierdzeniem. Teraz z naszego prezydenta szydzi i śmieje się cały świat. Co takiego powiedział Duda, że wywołał taką lawinę reakcji?

Andrzej Duda już niejednokrotnie stawał się prawdziwym królem Internetu. Grafiki i filmy z jego wystąpień niczym powódź regularnie zalewają sieć, a ich przeróbki biją rekordy popularności. Jednak teraz nie jest potrzebny żaden montaż, ponieważ polski prezydent sam sobie strzelił w kolano i to pociskiem potężnego kalibru, a w tym wypadku trafniej by było powiedzieć, że zrobił to żarówką.

Andrzej Duda upokorzony w Berlinie

Temat brexitu cały czas jest obecny w pomiędzy politykami należącymi do Unii Europejskiej. Decyzja podjęta w Wielkiej Brytanii niesie ze sobą wiele zobowiązań i nie każdemu się podoba. Jednak powodów jej podjęcia była cała masa, a według Andrzeja Dudy jedną z nich były żarówki. W całej Unii Europejskiej dostać można tylko żarówki energooszczędne. Wielu osobom, a zwłaszcza starszym tak nagła zmiana nie do końca przypadła do gustu, jednak z biegiem czasu chyba już wszyscy przyzwyczaili się do tej sytuacji. Tym bardziej że aktualne żarówki energooszczędne nie potrzebują już nie czasu na rozgrzanie, a od razu świecą jasnym światłe. Co więcej, dzięki nim dbamy o nasze środowisko, a w naszym portfelach pozostaje zawsze kilka groszy. Niestety Andrzej Duda ma zgoła inne zdanie i według niego brak możliwości zakupu tradycyjnych żarówek stał się jednym z powodów brexitu. Ciężko więc się dziwić, że reakcja internautów była tak szybka. Większość osób nie mogła uwierzyć w to, co słyszą i widzą na ekranach swoich komputerów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Mam poczucie, że my w ramach UE mamy niedosyt demokracji. (...) Dlaczego na przykład w sklepie nie można w tej chwili kupić już zwykłej żarówki, można kupić tylko żarówkę energooszczędną? (...) To są problemy, nad którymi zastanawiają się ludzie. Nie wiem czy to przypadkiem nie jest jedna z przyczyn brextiu - mówił Andrzej Duda. W tym momencie w Internecie wybuchła prawdziwa burza komentarzy odnoszących się do słów prezydenta. Oczywiście większość z nich wyśmiewa Andrzeja Dudę, ponieważ ciężko oczekiwać, że brak tradycyjnych żarówek faktycznie mógł być powodem brexitu. - Pomysłowy Dobromir. Nasza eksportowa duma narodowa! Twarz żarówek - pisze jedna z internautek. - Szkoda ze nie ma pewexu, kolejek w sklepach i pustych półek. To też przyczyna brexitu - czytamy. - Ten koleś to chodząca kpina i plama na polskiej historii. Przyszłe pokolenia będą miały nas za kompletnych idiotów, skoro wybraliśmy go prezydentem... - dodaje internauta.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rodzinne miasto Szydło boleśnie ją upokorzyło. Już wie, co o niej myślą
  2. Sejm w nocy zdecydował! Czeka nas wielka zmiana
  3. Ksiądz przyznał się do gwałtu na chłopcu. Rodzice oskarżają własne dziecko
  4. Czy psy wyczuwają choroby? Czy czworonogi mają 6 zmysł? Odpowiadamy
  5. Znaki zodiaku, które STRASZNIE znoszą samotność
Następny artykuł