Krzysztof Gojdź, chirurg gwiazd, ocenił urodę pierwszej damy. Jego słowa wywołały prawdziwą burzę. Agata Duda nie będzie zachwycona uwagą o swoich wadach. Co na to wszystko prezydent? 

Krzysztof Gojdź od kilku lat bryluje w polskim show-biznesie. Jego sława rozpoczęła się od programu „Niezwykłe przypadki medyczne” emitowanego na antenie TVN Style. Teraz lekarz dołączył do gwiazd tańczących w popularnym show Polsatu.

Choć w programie „Taniec z gwiazdami” nie najlepiej mu się powodzi i dostaje bardzo niskie oceny, to wielu widzów ciągle oddaje na niego swoje głosy, jako że chirurg nieustannie podkreśla, że swoje wynagrodzenie za udział w show przekazuje na cele charytatywne.

Agata Duda została oceniona przez chirurga gwiazd

Gojdź był gościem programu „Skandaliści”, w którym to poproszono go ocenę urody pierwszej damy. Chociaż jego opinia była bardziej pochlebna, to opinia publiczna zwróciła uwagę na jego uwagę o zmarszczkach Agaty Dudy.

– Jest przykładem 40-letniej kobiety, która godnie się starzeje. Mi się to bardzo podobaOna nie podąża za tym gazetowym ideałem piękna. Fajnie się starzeje, ma ładne zmarszczki. Nic nie poprawia i dobrze – powiedział Gojdź.

Słowa Gojdzia wywołały burzę. Wiele osób jest zdania, że pierwsza dama to nie jest jakaś celebrytka, którą można by oceniać pod względem urody, tylko pierwsza dama, której należy się szacunek, a uwaga o jej zmarszczkach była niestosowna.

W mediach pojawiły się już nagłówki o zmarszczkach pierwszej damy. Andrzej Duda raczej nie będzie zachwycony z tego, że słowa chirurga o niedoskonałościach jego żony, przychodzących z wiekiem, wywołały burzę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pijemy to codziennie. WHO bije na alarm: „To trucizna!”
  2. Komenda nie jest wyjątkiem. Adam Dudała jest w więzieniu od 17 lat
  3. Był najbardziej skrytym aktorem. Teraz na jaw wyszły traumatyczne sekrety

 

Czy Krzysztof Gojdź przesadził z uwagą o zmarszczkach Agaty Dudy?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Zakład, że nie poznajesz tego znanego polskiego polityka?! Niesamowite metamorfozy wybrańców narodu


Kim jest ojciec Melanii Trump? Nie do wiary! 10 rzeczy, których nie wiedziałeś o Pierwszej Damie USA

Zobacz również