Andrzej Duda zaatakowany przez mężczyznę! SOP w panice interweniował
Anna Maria Guziewska - 8 Grudnia 2018

Andrzej Duda zaatakowany przez mężczyznę! SOP w panice interweniował

Andrzej Duda w niebezpieczeństwie? Podczas spotkania z mieszkańcami Raciborza miało dojść do nieprawdopodobnych wydarzeń. Jeden z uczestników spotkania miał ruszyć w stronę prezydenta i próbować go zaatakować. Media na bieżąco donoszą o przebiegu zdarzenia. Musieli interweniować funkcjonariusze SOP-u.

Andrzej Duda postanowił spotkać się z mieszkańcami Raciborza. Podczas przemówienia zapewniał o potrzebie dbania o klimat i namawiał mieszkańców do świadomego ogrzewania domów. Jednego z uczestników wyraźnie zdenerwował swoim poglądem i ten, postanowił zaatakować prezydenta. Jedni przyznają, że chciał powiedzieć politykowi, co myśli o jego działalności. Inni zauważają, że wyraźnie chciał zaatakować fizycznie głowę państwa. Incydent wywołał ogromne poruszenie wśród obecnych na spotkaniu, a także w mediach. Atmosfera była napięta, niebezpieczna i nieprzyjemna.

Co się stało w Raciborzu? Andrzej Duda zaatakowany przez mieszkańca

Na zachowanie mężczyzny natychmiast zareagowali funkcjonariusze Służby Ochrony Państwa. Ci powstrzymali mężczyznę, prawdopodobnie obezwładnili i przekazali odpowiednim służbom.

Co powiedział Andrzej Duda do mieszkańców Raciborza? Jeden z nich wyraźnie się zdenerwował

- Apeluję o to, by się powstrzymać, bo niestety do tworzenia smogu przyczynia się każdy komin, w związku z czym proszę, byście starali się państwo korzystać z tych paliw, które to czyste powietrze dla nas jednak oszczędzają, żebyśmy tego smogu mieli mniej - powiedział do zgromadzonych w Arenie Rafako.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Leszek MillerRodzinne tragedie polityków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
To właśnie po tych słowach, w stronę prezydenta zaczął zmierzać nieznany mężczyzna. W ocenie obecnych, chciał powiedzieć prezydentowi, co o nim myśli. Został powstrzymany przez SOP. Jak donosi "Dziennik Zachodni" mężczyzna został przekazany w ręce policji. Nie wiadomo jednak, czy zostaną mu postawione zarzuty. Zanim doszło do incydentu, prezydent spotkał się z przyjemnymi reakcjami obecnych. Ci, chcieli zrobić zdjęcie z prezydentem lub uścisnąć jego dłoń. Motywy atakującego nie są jeszcze znane. O sprawie będziemy informować na bieżąco.ZOBACZ TAKŻE:
    1. Kinga Duda na planie serialu?! Widzowie przecierali oczy ze zdumienia
    2. Odra zaatakowała na Mazowszu. Czy Warszawie grozi epidemia?
    3. Brutalny atak na gwiazdora TVN. Fani przeżyli chwile grozy
    4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej toksycznych relacji
    5. Dlaczego nie mam ochoty na swojego faceta. Oto 10 skutecznych porad
Andrzej Duda10 min Andrzeja Dudy, które podbiły serca internautów [MEMY]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News