Agata Duda będzie wściekła! Prezydent ujawnił CAŁĄ PRAWDĘ o ich małżeństwie

Agata Duda będzie wściekła! Prezydent ujawnił CAŁĄ PRAWDĘ o ich małżeństwie

Agata Duda jest żoną polityka, który pełni obecnie jedną z najważniejszych, najbardziej wpływowych funkcji w naszym kraju. Chociaż o małżeństwie głowy państwa media plotkują z ogromną namiętnością, sam prezydent rzadko podejmuje ten temat w wywiadach. Tym razem zdecydował się jednak uchylić rąbka tajemnicy, ujawniając zaskakujące szczegóły związku.

Andrzej i Agata Duda poznali się jeszcze w liceum. Para pobrała się w 1994 roku i spędziła ze sobą wiele szczęśliwych, zgodnych lat, wychowując także ukochaną córkę. W ostatnim czasie coraz częściej wspominało się jednak o rzekomym kryzysie w małżeństwie pierwszej pary, o którym konsekwentnie milczeli główni bohaterzy tej afery.

Czy Andrzej Duda rozwiedzie się z żoną? Do mediów docierają zaskakujące, ale sprzeczne informacje

Agata Duda miała ponoć zbuntować się przeciw ewentualnej drugiej kadencji męża na stanowisku prezydenta. Pierwsza dama chce podobno wrócić do Krakowa, aby znów podjąć pracę w szkole, z której musiała zrezygnować w 2015 roku. Obowiązki partnera całkowicie jej to jednak uniemożliwiają. - Małżonka prezydenta ma twardy i zdecydowany charakter. Potrafi tupnąć nogą, kiedy trzeba. Prezydent liczy się z jej zdaniem. No, może liczył przez długi czas, od jakiegoś czasu woli spędzać czas w gronie swoich doradców, w szczególności Wojciecha Kolarskiego i szefa gabinetu Krzysztofa Szczerskiego. To oni mają teraz największy wpływ na prezydenta. Pierwsza dama nie lubi partyjnych gierek, knucia, rozmów o polityce - zdradził jakiś czas temu informator w rozmowie z krajowymi mediami, czym niezwykle zmartwił fanów pierwszej pary.

Co Andrzej i Agata Duda robią we wspólne wieczory? Prezydent ujawnia szczegóły swego życia z żoną

Jak zapewnia sam prezydent, jego małżeństwo niezmiennie pozostaje dobre i kochające. W wywiadzie z magazynem "Plus minus" Andrzej Duda opowiedział nieco o swych relacjach z życiową partnerką, rozwiewając wszelkie wątpliwości i dementując plotki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Nie kłócimy się, każdy ma swoje zajęcia - ujawnił prezydent, opowiadając także, co robi z żoną wieczorami. - Te momenty, kiedy widzimy się wieczorem, ograniczają się do tego, że obydwoje czytamy materiały na następny dzień. Każde z nas jest pochłonięte swoją lekturą, a obydwoje jesteśmy ludźmi bardzo obowiązkowymi. Takie mamy natury i pewnie dlatego tak się dobraliśmy jako małżeństwo - zdradził bardzo szczerze Andrzej Duda, ku uciesze zainteresowanych jego życiem osobistym wyborców. Nie wszyscy internauci są jednak przekonani co do tego, czy pierwsza dama będzie zadowolona z faktu, iż mąż wyjawił ich wspólne, niewielkie sekrety. Agata Duda jest bowiem znana jako osoba, która zdecydowanie strzeże swej prywatności oraz szczegółów rodzinnego życia.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To pogrąży rząd PiS? Wyborcy wściekli jak nigdy wcześniej
  2. Pies, który jest trudny w wychowaniu? Jeden Twój błąd, a koniec będzie tragiczny
  3. W listopadzie dostaniecie NIŻSZE pensje! Efekt nowej ustawy PiS
  4. Fryzury do pociągłej twarzy i wysokiego czoła? Poznaj tajniki fryzjerstwa
  5. Polscy politycy poszaleli? Wiedzą, że ta ustawa to bubel, ale i tak głosują za
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News