Andrzej Duda zwrócił się do Viki Gabor. Tymi słowami pogratulował jej zwycięstwa na Eurowizji

Andrzej Duda zwrócił się do Viki Gabor. Tymi słowami pogratulował jej zwycięstwa na Eurowizji Źródło: Instagram/Wiktoria Gabor/Andrzej Duda

Andrzej Duda bardzo ucieszył się z wygranej Viki Gabor i pogratulował jej historycznego zwycięstwa. Jej sukces jest komentowany przez gwiazdy i osoby związane z branżą muzyczną. Utalentowana 12-latka w Gliwicach dała show na skalę światową i nawet prezydent RP śledził jej wokalne poczynania.

Andrzej Duda nie krył ogromnej radości, związanej ze zwycięstwem Polski w Eurowizji Junior 2019. Prezydent RP jest zachwycony młodą wokalistką i postanowił pogratulować jej fenomenalnego występu. Podziękowania dla młodej gwiazdy ślą celebryci z całej Polski. To historyczna chwila dla naszego kraju. 

Andrzej Duda podziękował i pogratulował Viki Gabor

Dzisiejszy wieczór zdecydowanie należy do Viki Gabor, która odniosła spektakularny sukces dla Polski. Młoda wokalistka powtórzyła zeszłoroczny wyczyn swojej koleżanki po fachu, Roksany Węgiel i zwyciężyła w Eurowizji Junior 2019, organizowanej przez TVP w Gliwicach. Jeszcze żaden kraj nie wygrał tego konkursu dwa razy z rzędu. Nawet sam prezydent Rp Andrzej Duda podziękował i pogratulował za to 12-letniej artystce.

Viki Gabor zachwyciła publiczność 

Show, które dzisiejszego wieczoru Viki Gabor dała w Gliwicach przerósł najśmielsze oczekiwania. Dziewczyna zaprezentowała się fenomenalnie zarówno od strony wokalnej, jak i tanecznej. Wszystko wyglądało i brzmiało perfekcyjne, a poziom całego konkursu był bardzo wysoki. Jednak to nasza Wiktoria oczarowała publiczność najbardziej i to ona została zwyciężczynią Eurowizji Junior 2019. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

12-letnia wokalistka odebrała statuetkę z rąk Roksany Węgiel. 14-letniej gwiazda ma teraz ogromną konkurentkę w postaci Wiktorii Gabor. Teraz to o Viki mówi cała Polska. Nawet prezydent RP Andrzej Duda niemalże natychmiast pogratulował dziewczynie zwycięstwa. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarła samotna i zapomniana. Była uwielbianą pogodynką TVP
2. Widzowie TVP czekali na jej występ cały dzień. Reprezentantka Polski rozsadziła Eurowizję, nagranie w sieci

- Wielkie brawa, gratulacje i podziękowania dla Wiktorii "Viki" Gabor za wspaniały sukces i piękne reprezentowanie Polski w konkursie Eurowizji Junior. Roksana Węgiel dała świetny przykład i zyskała godną Następczynię na europejskiej scenie juniorskiej. Brawo! Super - napisał na Twitterze zachwycony Andrzej Duda. 

Wygląda na to, że 12-latkę czeka oszałamiająca kariera. Dziewczyna jest na językach całej Polski, a fani są zachwyceni jej talentem i ogromną skromnością. My również dołączamy się do gratulacji i życzymy Viki wielu sukcesów w jej artystycznej karierze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Po śmierci pana pies zniknął. Po kilku dniach rodzina odwiedziła grób i odkryła druzgocącą prawdę
  2. ZUS odesłał Ci pieniądze na konto? Masz bardzo poważny problem
  3. Otworzyła paczkę z bielizną małej córki. Znalazła tam wiadomość, przez którą z miejsca odpłynęła jej krew
  4. Odkopano niezwykłe zdjęcie Rydzyka z młodości, nie wygląda jak ksiądz. Tajemnicza historia redemptorysty
  5. Masz jeszcze tylko 6 dni! Potem 300 zł PRZEPADNIE na dobre

źródło: Twitter

Następny artykuł