Andrzej Duda w Bieszczadach
Zuma / SplashNews.com
Weronika Wasiak - 17 Maja 2020

Media obiegły zdjęcia Dudy z wypadu w Bieszczady. Wszyscy zwrócili uwagę na jeden szczegół

Andrzej Duda wybrał się z wizytą w Bieszczady. Zdjęcia z wypadu prezydenta szybko trafiły do sieci, uwagę wszystkich zwrócił tylko jeden szczegół. Nie trzeba było wiele czasu, by pojawiły się pierwsze dyskusje. Zdaniem wielu prezydent najwyraźniej zapomniał o czymś bardzo ważnym.

Andrzej Duda w minioną sobotę wyjechał w Bieszczady. Spokój, cisza i świeże powietrze to coś, czego w obecnej sytuacji zapewne niejednemu brakuje. Fotografie z wypoczynku prezydenta szybko obiegły media, jeszcze szybciej wywołując niemałe poruszenie. Spostrzegawczy internauci zauważyli pewien niewielki, ale bardzo istotny szczegół.

Łukasz SzumowskiŁukasz Szumowski podjął ostateczną decyzję. Wszystko zacznie się już 1 czerwca, duże zmianyCzytaj dalej

Czy prezydent Andrzej Duda na wyjeździe w Bieszczadach o czymś nie zapomniał?

Na oficjalnych profilach na Twitterze Andrzeja Dudy czy Kancelarii Prezydenta pojawiło się kilka fotografii z sobotniego wyjazdu prezydenta do Bieszczad. Razem z leśnikami odpoczywał na łonie przyrody, smakując przekąski i popijając herbatę. Wyraźnie zadowolony Andrzej Duda z naszywką polskiej flagi na piersi najwyraźniej zapomniał o całej epidemii, co nie umknęło uwadze internautów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jan Paweł II na niepublikowanych wcześniej zdjęciachNigdy niepublikowane wcześniej zdjęcia Jana Pawła II. Czwarte sprawia, że ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Wielu od razu zwróciło uwagę na brak maseczki na twarzy prezydenta. Choć Duda chciał swoimi postami pokazać, że wspiera polską turystykę, użytkownikom nie do końca się spodobało, że w czasie, gdy mieszkańcy miast wciąż są upominani o panujących obostrzeniach, głowa państwa w najlepsze pławi się w bieszczadzkim słońcu, nie zachowując bezpiecznej odległości i nie zakrywając ust oraz nosa maseczką.

Sprawę szybko postanowiła skomentować posłanka Koalicji Obywatelskiej, Katarzyna Lubnauer, udostępniając zdjęcie prezydenta również na swoim Twitterze. Nie ukrywa, że nie podoba się jej to, co na nim widzi. Nie tylko ona zresztą, bo o komentarze pokusili się również inni internauci.

- A Ty się, Polaku, męcz na pustej ulicy w maseczce. A w restauracji też będziesz mógł usiąść tylko sam lub z rodziną i to dopiero, jak je otworzą. Chyba, że to nieznana rodzina wspólnie zamieszkująca z @Andrzej Duda? Twoje prawa są lepsze niż nasze? - napisała pod zdjęciem prezydenta Katarzyna Lubnauer.

Dzisiaj grzeje:

1. MZ przekazało porażające dane. Mimo zapewnień sytuacja wciąż jest tragiczna

2. Staruszka znalazła w Biedronce portfel z ogromną sumą. Cel, na który były przeznaczone pieniądze przyprawia o dreszcze

- Andrzej, czy pamiętasz, że jesteś prezydentem pewnego państwa, w którym obowiązują obecnie maseczki i dystans? Wiem, że panowie mieli z 10 testów, zanim się do Ciebie zbliżyli, ale naprawdę nie chodzi o twoje zdrowie. Tylko tych, co wezmą z ciebie przykład - zwraca się do prezydenta internauta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Siostra górnika wyznała prawdę. "Nasze prawa zostały pogwałcone"
  2. Robert Kubica przerwał milczenie po wielu latach. Zdradził nieznane szczegóły swojej tragedii, straszne
  3. Tragiczna śmierć aktora "Na Wspólnej". Porażające informacje przekazał jego przyjaciel
  4. Ministerstwo przekazało bardzo ważną wiadomość. Ważne zmiany od soboty
  5. Wyniki sekcji 16-letniej Kornelii wywołują ciarki na plecach. Opisali ostatnie chwile nastolatki
  6. Władza nagle i niespodziewanie zmieniła uciążliwy zakaz. Miliony Polaków poczują wielką ulgę

Czterej pancerni i pies, wyznanie gwiazdoraGwiazdor "Czterech pancernych" i "Rancza" chciał umrzeć? Wyjątkowo smutne wyznanie, ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Źródło: twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News