Zapadła ostateczna decyzja ws. Andrzeja Dudy. Wszyscy byli w błędzie

Zapadła ostateczna decyzja ws. Andrzeja Dudy. Wszyscy byli w błędzie Źródło: Jakub Kaminski/East News

Andrzej Duda po raz drugi wygrał wybory prezydenckie. Choć II tura głosowania miała miejsce 12 lipca, emocje wciąż nie opadły. Media właśnie obiegła zaskakująca dla niektórych decyzja.

Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski do samego końca szli łeb w łeb. Według przeprowadzanych przed finałem sondaży, na przemian wysuwali się na prowadzenie, a różnica w poparciu była niewielka. Tak też wyglądał najważniejszy dla wszystkich dzień, w którym oficjalnie poinformowano, że minimalną przewagą wygrywa Andrzej Duda. Media właśnie obiegła istotna informacja w jego sprawie. Wszyscy byli w błędzie. 

Andrzej Duda znów zwyciężył w wyborach. Właśnie zapadła decyzja w jego sprawie 

Zupełnie niedawno w mediach pojawiły się informacje, według których zaprzysiężenie Andrzeja Dudy miało odbyć się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Miało to bowiem wynikać ze względów zagrożenia epidemicznego - organizacja zaprzysiężenia na stadionie ułatwiłaby zachowanie bezpiecznego odstępu. Teraz jednak, jak podaje Polsat News, zapadła zupełnie inna decyzja.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Marszałek Sejmu podpisała postanowienie o zwołaniu Zgromadzenia Narodowego, zbierze się ono 6 sierpnia w Sejmie o godz. 10:00 - poinformował dyrektor CIS Andrzej Grzegrzółka, cytowany przez Polsat News. 

Wiadomo, że dotychczas na Stadionie Narodowym, na dzień 6 sierpnia zaplanowane były inne, o wiele mniejsze imprezy. Polsat News przypomina jednocześnie, że w tak ważnym dla całego kraju wydarzeniu, w którym to prezydent RP składa przysięgę przed Zgromadzeniem Narodowym, udział biorą połączone izby Sejmu i Senatu, co daje łącznie 560 osób. 

Dzisiaj grzeje: 1. Szumowski właśnie ogłosił. Wiemy, co dalej z obowiązkiem noszenia maseczek

2. Śmiertelny wypadek na hulajnodze. Nie żyje 23-latka

To jednak nie koniec listy gości, ponieważ na uroczystości obecni są również: byli prezydenci, premierzy, marszałkowie Sejmu i Senatu, dyplomaci oraz przedstawiciele wyznań i kościołów w Polsce. W wydarzeniu bierze także udział liczne grono dziennikarzy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy pogrążyli się w żałobie. Nie żyje Wojciech Weiss, był kochany przez tysiące rodaków
  2. Kotlety mielone po szwedzku są bezkonkurencyjne. Polacy je pokochają, dzięki kultowym składnikom
  3. Nie żyje już ponad 100 osób, liczba ofiar może się zwiększyć. Niepokojące wiadomości z naszego kraju
  4. Bardzo niebezpieczny wieczór. IMGW ostrzega, lepiej uważać na siebie i bliskich
  5. Wyciekł screen rozmowy. Justyna Żyła zdruzgotana, Piotr zapadnie się pod ziemię?
  6. Wstrząsające, nie żyje uwielbiany polski piłkarz. Miał tylko 39 lat

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News