Duda nagle zaczął zanosić się śmiechem. "Nie wytrzymam, muszę wam to powiedzieć"

Duda nagle zaczął zanosić się śmiechem. "Nie wytrzymam, muszę wam to powiedzieć" Źródło: Facebook/Kancelaria Prezydenta

Andrzej Duda niespodziewanie zaczął się śmiać. Prezydent koniecznie chciał opowiedzieć zabawną historię. Co miał do przekazania podczas uroczystości?

Andrzej Duda w ostatnich dniach pojawił się w Koszalinie, gdzie w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej odbywała się oficjalna uroczystość. Brało w niej udział całe kierownictwo jak i osoby zaczynające szkolenie w jednostce. Podczas obchodów został wmurowany akt erekcyjny pod budowę strzelnicy, z której ma korzystać koszalińska Straż Graniczna.

Po zakończeniu oficjalnej części wydarzyło się coś, czego nikt nie planował. Prezydent zaczął się śmiać w głos, czym zaskoczył wszystkich zebranych. Okazało się, że to nie koniec uroczystości, a Duda ma coś jeszcze do dodania. 

Andrzej Duda opowiada anegdotki 

Po tym jak Prezydent rozbawił sam siebie wspomnieniem zabawnej historyjki, postanowił podzielić się nią ze wszystkimi zebranymi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

– W 2016 roku tuż przed Świętem Policji przyszedł do mnie ówczesny szef MSWiA Mariusz Błaszczak i mówi do mnie tak: słuchaj Andrzej, mam do ciebie taką sprawę. Wiesz, że trzeba zmodernizować policję i inne służby, bo sam wiesz, jak jest. (...) Pieniądze muszą się znaleźć, a ja mam problem, bo w rządzie mi mówią, że nie ma i nie chcą mi dać. Ale wiesz, wymyśliłem taki program modernizacji. Opracowaliśmy go już, przygotowaliśmy. No tylko nie mogę tego zrealizować. Jakbyś tak na tym Święcie Policji powiedział, że będzie taki program modernizacji, bo jak powiesz, to już będzie musiał być. No i ja rzeczywiście powiedziałem. No i jest – zakończył prezydent, zanosząc się śmiechem.

Dzisiaj grzeje: 1. Zdecydowali się uśpić szczeniaka. Zrobili zastrzyki, ale zwierzę przeżyło, finał historii jest niezwykły

2. Gwiazdor TVP przeżył śmierć kliniczną. Przerażające, zdradził, co zobaczył po tamtej stronie

Opowieść o tym jak dwa lata temu udało się zebrać fundusze na modernizację rozbawiły nie tylko Andrzeja Dudę ale i zebrany w Koszalinie tłum. Niestety nie wiadomo, czy śmiał się również Mariusz Błaszczak, gdy Prezydent postanowił podzielić tą zabawną anegdotką się z całą Polską.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać fortunę tej jesieni. Te znaki zodiaku to niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Mama zostawiła córkę pod opieką ojca. Zamontowała ukrytą kamerę, po obejrzeniu nagrania łzy popłynęły jej po policzkach
  4. Przypadkiem nagrała psa, który zobaczył, że niemowlę ma rozkopany kocyk. Zwierzak zareagował mistrzowsko
  5. Kobieta przez 27 minut była w stanie śmierci klinicznej. Odzyskała przytomność i natychmiast poprosiła o kartkę papieru

źródło: NaTemat

Następny artykuł