Donald Trump bez wątpienia wprowadził do amerykańskiej polityki nową jakość rządzenia. To czy jest wyższa, czy niższa od poprzednich, pozostaje przedmiotem spekulacji. Prezydentowi nie można jednak odmówić ekscentryzmu. Jego wyrazem jest złamanie przez Trumpa tradycji, którą kultywowano w Ameryce przez ostatnie 150 lat.

Takiej sytuacji mieszkańcy USA nie widzieli od ponad 150 lat. Do tej pory każdy prezydent kultywował pewną specyficzną tradycję. Donald Trump jest pierwszym, który tego nie robi.

Co wyróżnia go na tle swoich poprzedników? Fakt iż nie posiada pupila. Każdy prezydent jakiegoś posiadał. Przez Biały Dom przewinęły się bardzo egzotyczne zwierzęta. Wśród nich aligatory czy tygrysy. Na psa prezydenckiej pary media mówiły „‚pierwszy pies Ameryki”.

Teraz nie mają już okazji korzystać z tego określenia. Dyrektor ds. komunikacji Białego Domu przedstawił sprawę jasno. Trump nie zamierza adoptować jakiegokolwiek zwierzątka.

Jak informują media, prezydent najprawdopodobniej nie jest fanem zwierząt domowych. Jego pierwsza żona wyznała w pamiętniku, że Trump miał kiedyś pudla ale za nim nie przepadał.

źródło: gazeta.pl

Nie zgadniesz, skąd pochodzi rodzina Trumpa! 10 zaskakujących faktów z jego życia

Oto szwajcarski pałac najbogatszego Polaka! Za ile go sprzedają? NIEWIARYGODNE!

 

...

Zobacz również