Przyjaciółka Chajzera nie wytrzymała. Powiedziała co o nim myśli

Przyjaciółka Chajzera nie wytrzymała. Powiedziała co o nim myśli

Ameryka Express to program, który w ostatnim czasie wzbudził wiele kontrowersji przez pewne zadanie. Przyjaciółka Filipa Chajzera, który rozpoczął ponownie falę hejtu na innych, nie wytrzymała i powiedziała, co o tym wszystkim myśli. Gwiazdor DDTVN nie będzie zadowolony.

Ameryka Express w ostatnim czasie wzbudził kontrowersje, a oburzenie fanów nie cichnie. Oliwy do ognia jak zawsze musiał ktoś dolać i tym razem był to gwiazdor tego programu Filip Chajzer. Spowodował on wielką falę hejtu i nie czuje się winny, jego przyjaciółka nie wytrzymała tego i powiedziała co myśli.

Kontrowersje wokół Filipa Chajzera

Niedawno w programie, który był emitowany w telewizji TVN, uczestnicy dostali bardzo kontrowersyjne zadanie. Musieli całować przypadkowych przechodniów, a to wszystko na oczach widzów. Od razu można się domyślić, że to nie wzbudzi zachwytu wielu osób. Takie zachowanie nie jest przyjemne. Mało kto lubi, jak całuje go zupełnie obca osoba. Filip Chajzer również brał udział w tym zadaniu i pocałował kobietę w usta. Na Wirtualnej Polsce ukazał się artykuł, który mówił o molestowaniu w programie Ameryka Express. Gwiazda po zapoznaniu się z nim postanowiła rozpętać prawdziwe piekło. Zrobiła to, z czym tak bardzo walczy. Dziennikarz napisał post na swoim profilu na Facebooku. Zamieścił tam informacje oraz zdjęcie osoby, która napisała tekst na portalu WP. Nie był on zbyt przyjemny i rozpoczął ogromną falę hejtu na dziennikarkę. Filip Chajzer był oczywiście zadowolony z takiego obrotu sprawy, ponieważ nie jest dobrze, kiedy jego krytykują i obrażają, ale jak on to robi, wtedy nie widzi problemu.

Ameryka Express - Anna Małysa mówi o sytuacji

Znaleźli się również ludzie, którzy postanowili gwieździe TVN przekazać, że to co zrobił, przechodzi wszelkie granice. Jedną z takich osób jest jego przyjaciółka z programu, Anna Małysa. Najpierw wypowiedziała się na temat zadania: - Według mnie, to zadanie nie powinno mieć miejsca. Zabawa zabawą, ale to nie jest ani śmieszne, ani... no właśnie, co to miało być? A że niektórzy ślepo wykonują wszystkie zadania, bez refleksji, to inna sprawa. Ja nie jestem aktorką, dla mnie to nie jest normalnym całować się z obcą osobą. Produkcji chyba się pomyliło i myśleli, że wszyscy jesteśmy aktorami. Bo nie widzę innego wytłumaczenia - powiedziała w wywiadzie dla Wirtualnej Polski.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Następnie odniosła się do samego Filipa Chajzera: - Właśnie widać, jak osoba promowana jako polski Janosik, dobry i miły, pozwala na publiczny lincz drugiej osoby. Nie rozumiem, jak osoba, która sama doświadczyła tyle hejtu, z ofiary staje się oprawcą - wyznała kobieta. Mimo zwrócenia uwagi dziennikarzowi, ten dalej nie rozumie swojego błędu i nie ma zamiaru przeprosić za swoje zachowanie: - To nieważne. Jak Pani całuje Pana z zaskoczenia, to nie jest to molestowanie. Tylko jak Pan Panią. Nawet nie Pan. Jak Chajzer Panią. Tyle się dowiedziałem w tej sprawie... Nie do końca rozumiem, ale czy ja muszę wszystko rozumieć - napisał na Facebooku.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Oszaleli? Dziwaczne zachcianki kancelarii Dudy, na to idą nasze pieniądze
  2. O czym myślał Mackiewicz gdy odchodził? Wstrząsająca historia wciąż porusza Polaków
  3. Gwiazda TVN pokazała WSZYSTKO. Intymne zdjęcia wyciekły do sieci
  4. Polak uratował wyjątkowego zwierzaka i z nim zamieszkał. Historia obiegła już świat
  5. Znaki zodiaku, które są najbardziej zdystansowane i CHŁODNE
Następny artykuł