Wiadomo, kto weźmie udział w kolejnej edycji "Ameryka Express". Wypłynęły pierwsze nazwiska uczestników

Wiadomo, kto weźmie udział w kolejnej edycji "Ameryka Express". Wypłynęły pierwsze nazwiska uczestników Źródło: youtube/tvnpl/

Na nową edycję "Ameryka Express" telewidzowie będą musieli jeszcze trochę poczekać. Już mogą jednak poznać pierwsze nazwiska kolejnych uczestników.

Program "Ameryka Express" cieszył się na tyle dużą popularnością, że stacja zadecydowała o powstaniu kolejnej edycji. Na jej emisję trzeba poczekać jednak kilka miesięcy, choć telewidzowie nie powinni się smucić. Ku ich uciesze ujawniono już kilka nazwisk gwiazd, które niebawem zmierzą się z wieloma wyzwaniami i pokonają własne słabości.  

Przygotowania do nowej edycji "Ameryka Express" trwają

Stacja TVN dopiero pracuje nad zgromadzeniem grupy uczestników, którzy wyjadą, jak możemy się dowiedzieć, do malowniczej Kolumbii, gdzie będą musieli zmierzyć się z niezwykłymi zadaniami. Choć research wśród gwiazd polskiego show-biznesu wciąż trwa, w mediach już pojawiły się pierwsze przecieki dotyczące faworytów producentów programu. 

Wiadomo, że na topie znajduje się Magda Wójcik, zwyciężczyni "Big Brothera", która od czasu finału cieszy się coraz większą popularnością. Jej rosnąca sława może przyciągnąć sporą liczbę widzów, jednak nie jest do końca pewne, czy Magda rzeczywiście weźmie udział w show. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

[view-gallery id=388380

Wypłynęły pierwsze nazwiska uczestników 

Mimo iż Wójcik nie jest pewną uczestniczką, pojawiły się informacje o gwiazdach, które wiosną przyszłego roku zmierzą się z wyzwaniami stacji. Wiadomo, że wśród nich znalazł się zawodnik MMA, którego zdecydowanym znakiem rozpoznawczym są tatuaże - Marcin "Różal" Różalski. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jak wygląda intercyza Agnieszki Woźniak-Starak. Wiadomo, co dostałaby w przypadku rozwodu

2. Znamy budżet na 2020. Emerycie, taką dostaniesz emeryturę

Swoje miejsce ma również dostać Grażyna Wolszczak oraz Paweł Deląg. Z medialnych doniesień wynika, że w programie nie zabraknie jednych z większych w ostatnim czasie gwiazd, które szczególnie młodsza część widzów może kojarzyć z programu "19+" - Małgorzaty Heretyk i Ernesta Musiała. Para nie tak dawno temu się zaręczyła, dlatego udział w "Ameryka Express" może być prawdziwym testem ich związku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Kim był biologiczny ojciec Piotra Woźniaka-Staraka? Jerzy Starak zmarł na nowotwór, nie zdążył nacieszyć się ukochanym synem
  2. Ujawniono INTERCYZĘ Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków! Wiadomo, co gwiazda dostałaby po rozwodzie. Kwoty zwalają z nóg 
  3. Narzeczony na oczach niedowierzającego tłumu powiedział pannie młodej 5 słów. Upadła na ziemię, gdy je usłyszała
  4. Latami szukał zaginionego psa, zwierzak cierpiał w schronisku. Nagle wyczuł znajomy zapach i oszalał z radości
  5. Premier ogłosił stan alarmowy ALFA na terenie całej Rzeczpospolitej

Źródło: pudelek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu