Życie odtwórcy jednej z głównych ról w popularnym sitcomie „Świat Według Kiepskich” zaczyna coraz bardziej przypominać wydarzenia, które rozgrywają się w słynnej kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4. Aktor fatalnie się prowadzi, nadużywa alkoholu i niezdrowo się odżywia, co może mieć poważne konsekwencje z uwagi na chorobę, na którą cierpi artysta. 

Wcielający się w serialu Polsatu w postać sympatycznego Arnolda Boczka, Dariusz Gnatowski został ostatnio przyłapany przez reportera Super Expressu podczas gdy raczył się alkoholem i konsumował niezdrowe przekąski. Na stole aktora znalazły się przeróżne napoje wyskokowe oraz pizza.

Gnatowski od ośmiu lat cierpi na cukrzycę, a niedawno z powodu niebezpiecznej choroby groziła mu nawet amputacja nogi i utrata wzroku, ale wygląda na to, że serialowy Boczek nic sobie z tej przestrogi od losu nie zrobił. Aktor bagatelizuje sprawę i twierdzi, że taki styl życia wcale mu nie szkodzi. Powszechnie wiadomo jednak, że spożywanie alkoholu przy tego typu dolegliwościach może być śmiertelne.

– Ja sobie z cukrzycą daję radę. Jeżeli cukrzyca jest wyrównana, to można pracować, być aktywnym. W skrajnych przypadkach wyrzeczenia są potrzebne. Jeśli chodzi o słodycze, to po prostu dorośli ludzie powinni unikać słodyczy, zaś jeśli chodzi o alkohol, to jakieś wino w niewielkich ilościach nie zaszkodzi. Ja się teraz czuję dobrze, jestem szczęśliwy – zapewnia 56-letni aktor.

Odtwórca roli Arnolda Boczka ostatnio mocno zaangażował się w edukowanie chorych na cukrzycę, a dla ratowania swojego zdrowia schudł 25 kilo. Swoim niedawnym zachowaniem nie daje im jednak najlepszego przykładu…

Źródło: se.pl

Jedzenie tych rzeczy jest NAJGROŹNIEJSZE!

...

Zobacz również

Zobacz również