Michał przekroczył wszelkie granice żenady. Na oczach ludzi zaczął upokarzać Alicję Bachledę-Curuś

Michał przekroczył wszelkie granice żenady. Na oczach ludzi zaczął upokarzać Alicję Bachledę-Curuś Źródło: Screenshot z youtube.com/Galeria Kazimierz

Alicja Bachleda-Curuś znana jest w Polsce ze swojego aktorskiego talentu, a także ze związku z Hollywoodzkim aktorem Colinem Farrellem. W mediach jest ostatnio jednak o niej dość cicho. Okazuje się, że to jednak cisza przed burzą, bowiem właśnie doszło do zadziwiającej sytuacji. Michał upokorzył celebrytkę na oczach ludzi.

Alicja Bachleda-Curuś stała się ofiarą drwin pewnego aktora-komika, który lubi od czasu do czasu zażartować sobie z polskich gwiazd i celebrytów. Postanowił on także zaatakować Bachledę-Curuś, co mogło skończyć się dla niego fatalnie. Użytkownicy sieci są zdegustowani zachowaniem Michała.

Alicja Bachleda-Curuś ofiarą żartu. "Michał powinien ją przeprosić"

Michał Meyer postanowił sprawić dość dziwnego psikusa Alicji Bachledzie-Curuś. Pojechał na Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, gdzie wówczas przebywała popularna aktorka. Miało to miejsce za czasów, gdy pracował jeszcze w programie "Szymon Majewski Show". To tam razem z ekipą show wpadli na pewien ryzykowny i kontrowersyjny pomysł. 

Aktor wcielił się w rolę Colina Farrella, którego udawał przez kilka godzin na potrzebę programu. Zwracał na siebie uwagę wszystkich zgromadzonych, jednocześnie powodując sporo zamieszania także wokół Alicji Bachledy-Curuś. Aktorka jednak nie była świadoma z czego śmieją się zgromadzeni na wydarzeniu celebryci. Może to i dobrze, bo mogłoby to źle skończyć się dla Meyera.

 - Podjechałem pod kino świetnym samochodem, miałem ochroniarza i udawałem lekko wstawionego. Szukałem jej, bo chciałem, żeby... przewinęła dziecko. Chodziliśmy z kamerą i pytaliśmy znanych ludzi, czy nie widzieli gdzieś Alicji - opowiadał podekscytowany w wywiadzie dla "Rewii".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sytuacja ta mogła być przez aktorkę odebrana bardzo źle. Mogło jej być zwyczajnie przykro, bowiem w końcu temat ten jest dla niej z oczywistych powodów niezbyt przyjemny. Nie bez powodu stara się unikać wywiadów w mediach dotyczących tej części jej życia prywatnego. 

Michał Meyer przyznał, że gdyby miał po raz kolejny wcielić się w byłego partnera Bachledy-Curuś to nie odważyłby się na taki krok. Dziś wspomina sytuację jako wysoce żenującą i nieodpowiednią.

 - Gdybym miał świecić własną twarzą w takiej sytuacji, to bym się nie odważył - wyznał w rozmowie z redaktorką "Rewii".

Internauci również przyznają, że jego zachowanie było nie na miejscu. Ponadto uważają, że powinien publicznie wyrazić skruchę.

 - Powinien ją za to przeprosić - zdecydowanie twierdzi internautka. 

- Mógłby mieć chociaż odrobinę honoru i głośno za tę głupotę przeprosić - dodaje kolejna osoba.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies udawał martwego, żeby dłużej zostać na spacerze. To jest lepsze niż wszystkie polskie komedie ostatnich lat! Pospadacie z krzeseł ze śmiechu!
  2. Kiedyś była królową TVP. Mężczyźni śnili o niej po nocach, a kobiety marzyły, by być na jej miejscu. To, jak dziś wygląda, zwali was z nóg! 
  3. Małgorzata Rozenek w stroju sprośnej uczennicy. Zdjęcie wbije was w fotele
  4. Rzekoma ofiara Bieniuka wydała wstrząsające oświadczenie. Nie możemy uwierzyć
  5. Synowa Katarzyny Dowbor pokazała swoją drugą twarz. Nikt nie znał jej od tej strony
  6. Cejrowski został wyrzucony z TVP. Podróżnik brutalnie szczerze o kulisach utraty pracy

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News