Co na to Bachleda-Curuś? Ojciec jej syna związał się z Angeliną Jolie

Co na to Bachleda-Curuś? Ojciec jej syna związał się z Angeliną Jolie Źródło: screen youtube.com/Pudelek.pl

Alicja Bachleda-Curuś ma już za sobą burzliwe rozstanie, mimo wszystko ją i byłego partnera wciąż łączy syn. Teraz media mówią o kolejnym związku hollywoodzkiego aktora z wielką gwiazdą kina. Wydaje się, że dwoje łączy poważna relacja.

Alicja Bachleda-Curuś bez wątpienia jest jednym z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Aktorka i piosenkarka odniosła gigantyczny sukces zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Jednak teraz wszystkie amerykańskie media są skupione na najnowszych pogłoskach dotyczących jej byłego partnera. Wiele wskazuje, że może nas czekać najgorętszy hollywoodzki romans od dekady.

Colin Farrell ma nową partnerkę. Co na to Alicja Bachleda-Curuś?

Rozstanie pary aktorów było zaskoczeniem dla wielu osób. O wszystkim dowiedzieliśmy się w styczniu 2011 roku, kiedy Alicja oficjalnie potwierdziła pogłoski, które już wcześniej krążyły w kolorowych czasopismach. Co prawda ich związek nie trwało długo, bo 3 lata, ale mimo wszystko fani kobiety byli mocno tym faktem zszokowani. Parę wciąż łączy syn - Henry Tadeusz Farrell.

Wedle najnowszych doniesień, które zdają się już potwierdzone za sprawą zdjęć, dowiedzieliśmy się, że Farrell związał się już z nową kobietą, którą ma być Angelina Jolie. Para była razem widziana między innymi podczas wspólnej kolacji, a według słów informatora portalu Radar Online, Angelina od zawsze była zafascynowana Farrellem.

 - Angelina zawsze była nim zafascynowana i rozpatrywała go w kategoriach "tego, który jej się wyślizgnął". Teraz nic nie stoi jej na przeszkodzie, a przywykła do tego, że zawsze dostaje to, czego chce - czytamy.

Angelina wcześniej związana była z Bradem Pittem, który jak się okazuje, nie jest wcale zadowolony z tego, z kim spotyka się jego była żona. Wedle słów jego bliskich, Pitt nadal pamięta, że Farrell potrafi być nieobliczalny, a teraz znalazł się bardzo blisko jego dzieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Brad nie jest pewien, czy chciałby, żeby taki człowiek kręcił się gdzieś naokoło jego dzieci. Dobrze pamięta, że Colin jest nieobliczalny - wyznają bliscy Pitta.

Wiele osób zastanawia się, czy Alicja Bachleda-Curuś również z niechęcią podchodzi do najnowszego związku swojego byłego partnera. Ciężko powiedzieć, ponieważ sama jeszcze nie wypowiedziała się na ten temat. Media jednak zauważają, że z pewnością teraz każdy niewinny wywiad z aktorką zamieni się w pasmo pytań o przeszłość ojca jej dziecka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  2. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  3. Ekstrawagancja czy kicz? Panna młoda wzięła ślub w samej bieliźnie
  4. To policzek na otrzeźwienie dla Agaty Dudy? Nauczyciele z jej szkoły szokująco o pierwszej damie
  5. Córka Karolaka będzie grała w serialu TVN. Uroda nastolatki powala na kolana (Foto)
  6. Koszmar byłej żony premiera. Izabela Marcinkiewicz cierpi katusze

 

źródło: Party

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News