Alicja Bachleda-Curuś pokazała swoją nową miłość. Nikt nie spodziewał się takiego wyznania

Alicja Bachleda-Curuś pokazała swoją nową miłość. Nikt nie spodziewał się takiego wyznania Źródło: Instagram/alicjabc

Alicja Bachleda-Curuś postanowiła podzielić się ze swoimi fanami radosną nowiną. Okazało się, że aktorka ma nową miłość. Wiele osób z pewnością będzie zaskoczonych jej wyznaniem.

Alicja Bachleda-Curuś od lat rozwija swoją zawodową karierę w Los Angeles, gdzie na co dzień też mieszka. To właśnie Stany Zjednoczone stały się dla niej odpowiednim miejscem, dlatego postanowiła osiedlić się tam na stałe. Ostatnio gwiazda właśnie tam znalazła nową miłość, o której postanowiła poinformować swoich fanów na Instagramie. 

Alicja Bachleda-Curuś kocha zwierzęta

Alicja Bachleda-Curuś zawsze podkreślała, że uwielbia zwierzęta, a opieka nad nimi sprawia jej ogromną radość. Również jej synek marzy o tym, aby w przyszłości pomagać zwierzakom i chce zostać zoologiem. Aktorka jest bardzo dumna ze swojego dziecka i zamierza go dopingować. Rodzina nie może zatem obyć się bez czworonożnych pupili. 

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt aktorka postanowiła pochwalić się fanom swoją nową, wielką miłością. Okazała się nią być suczka Luna, którą aktorka adoptowała ze schroniska. W ten właśnie sposób gwiazda chce wesprzeć inicjatywę, aby schroniska dla zwierząt nie były przepełnione. Alicja Bachleda-Curuś marzy również o tym, aby ludzie zaczęli adoptować zwierzaki, a nie kupowali je od hodowców.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani pokochali nowego członka rodziny Alicji Bachledy-Curuś i zaczęli obsypywać gwiazdę ciepłymi komentarzami, choć nikt nie spodziewał się akurat takiego wyznania ze strony aktorki.

- Piękna i te oczka - skomentowała jedna z fanek.

- Co za kochane i wierne oczka - dodała kolejna instagramowiczka. 

- Piękny piesek - skomentował kolejny fan.

Dzisiaj grzeje: 1. Sześcioletnia uczestniczka konkursów piękności została zamordowana. Jej ciało znaleziono w piwnicy. Sprawa mrozi krew w żyłach

2. Żałosną wpadkę podczas ślubu uchwyciła kamera. Cały kościół momentalnie eksplodował ze śmiechu

Aktorka pod zdjęciem napisała, że życie z psami jest dużo lepsze. Ciężko się nie zgodzić ze zdaniem Alicji Bachledy-Curuś. Miejmy nadzieję, że coraz więcej osób weźmie przykład z gwiazdy i zainteresuje się adopcją zwierzaka ze schroniska, niż zakupieniem go z hodowli. Każdy zaadoptowany pies będzie wdzięczny przez całe życie, za wyrwanie go z samotności i smutku schroniska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie Biedronka i nie Lidl. Najtańszy supermarket w Polsce bije je na głowę
  2. Żona powiedziała, że wyjeżdża na weekend. Gdy mąż wrócił do domu, zemdlał. To, co zobaczył go przerosło
  3. Przejechał 600 km, żeby zjeść w restauracji Magdy Gessler. Nigdy nie zapomni tego, co doświadczył podczas wizyty
  4. Mama i jej partner skatowali 2-letnie dziecko, umierało dwa dni. Najgorszy jest powód ich zwierzęcej agresji
  5. Byli przekonani, że noworodek nie żyje. Kiedy się ocknął, włożyli go do lodówki

źródło: Instagram

Następny artykuł