Ciarki przechodzą po plecach. Niepełnoletnia Alicja Bachleda-Curuś śpiewa wzruszający utwór, wyciekło stare nagranie

Ciarki przechodzą po plecach. Niepełnoletnia Alicja Bachleda-Curuś śpiewa wzruszający utwór, wyciekło stare nagranie Źródło: instagram/alicjabc/

Alicja Bachleda-Curuś opublikowała w sieci stare nagranie. Choć nie jest tajemnicą, że celebrytka świetnie śpiewa, nikt nie spodziewał się, że będąc nastolatką również potrafiła rozłożyć wszystkich na łopatki swoim wykonaniem. Filmik z młodzieńczych lat jest niezwykle wzruszający.

Alicja Bachleda-Curuś pochwaliła się swoim obserwatorom krótkim nagraniem z kilkunastu dobrych lat wstecz. Aktorka miała bowiem na nim zaledwie 17 lat. Filmik, na którym ta śpiewa niezwykle wzruszającą piosenkę jest naprawdę ujmujący. Ciężko jest nie zachwycić się nad jej głosem.  

Jak kiedyś śpiewała Alicja Bachleda-Curuś? 

Aktualnie celebrytka robi karierę głównie w aktorstwie, jednak dziedzina wokalna także jest jej dobrze znana. Alicja Bachleda-Curuś opublikowała na sowim Instagramie nagranie, na którym wykonała piosenkę z okazji z okazji 80. urodzin Jana Pawła II. Wzruszający utwór idealnie komponował się wówczas z głosem 17-letniej Alicji i sprawiał, że aż włos jeżył się na głowie. 

Obecnie co jakiś czas możemy posłuchać, jak śpiewa celebrytka, jednak zdarza się to już naprawdę rzadko. Dlatego też, wiele osób ucieszyło się na widok takiego nagrania i to dodatkowo sprzed tylu lat. 36-latka zamieściła również obszerny opis do opublikowanego filmiku. 

- Piosenka przygotowana specjalnie na 80-te urodziny Ojca Świętego. Minęło 40 lat od pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski, ja pamiętam jakim świętem były kolejne wizyty JPII na krakowskich błoniach. Emocje sięgały zenitu, przede wszystkim uczucie wielkiej radości i jedności z ludźmi. Wychowaliśmy się z istniejącym symbolem dobra i miłości, a przede wszystkim z Naszym symbolem w świecie. Myślę, ze większości Polakom dało to poczucie wyjątkowości (tak istotne w tamtym czasie) i nadzieję na lepsze jutro... - napisała.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Aktorka chwyciła wszystkich za serca 

Obserwatorzy aktorki wprost rozpłynęli się nad jej wykonaniem, o czym wyraźnie dali znać w komentarzach. Zauważyli, że artystka od dawna miała talent.

- Przepiękne i wzruszające wykonanie - napisała fanka. 

- Masz śliczny głos - stwierdza internautka. 

- Piękna i zdolna - oceniła następna.

- Utalentowana od zawsze! Tylko pozazdrościć - zauważa inna.

- Piękne słowa. Też to tak samo pamiętam - wyznaje kolejna, odnosząc się do opisu celebrytki.  

screenshot: instagram/alicjabc/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Z ostatniej chwili: Polsat informuje o tragedii rodzinnej na zachodzie Polski. Chłopiec nie żyje, matka i braciszek w szpitalu
  4. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel
  5. Roksana Węgiel w końcu przerywa milczenie ws. zatrzymania przez policję. To tłumaczenie nie spodoba się wielu fanom
  6. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina  

Źródło: instagram  

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News