Collin Farrel sprzedaje dom, w którym mieszkał z Bachledą-Curuś. Zdjęcia posiadłości za miliony dolarów robią wrażenie

Collin Farrel sprzedaje dom, w którym mieszkał z Bachledą-Curuś. Zdjęcia posiadłości za miliony dolarów robią wrażenie Źródło: Instagram/alicjabc

Alicja Bachleda-Curuś układa sobie życie na nowo, zapominając o związku z Colinem Farrellem, który właśnie wystawił na sprzedaż ich wspólny dom. Zdjęcia posiadłości mogą przyprawić o opad szczęki.

Alicja Bachleda-Curuś, jedna z najbardziej docenionych aktorek za granicami kraju, już od dawna nie wychowuje syna razem z jego ojcem. Ledwie rok po przyjściu na świat Henry'ego Tadeusza, para zdecydowała się rozstać. Po ich wspólnym życiu został Collinowi jeszcze dom, który właśnie został wystawiony na sprzedaż.

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell rozstali się rok po narodzinach dziecka. Ojciec sprzedaje teraz zachwycającą posiadłość

Para poznała się na planie filmu "Ondine" w 2008 roku, gdzie grali dwójkę zakochanych w siebie osób. Filmowa miłość przeszła z planu na życie prywatne. Alicja i Colin spotykali się przez dłuższy czas, po czym oświadczyli, że na świecie pojawi się owoc ich miłości - synek. Henry Tadeusz, pomimo rozstania swoich rodziców, nadal ma regularny kontakt z ojcem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pozostała jeszcze sprawa domu w którym mieszkała para. Colin Farrell kupił go, gdy zaczęli się ze sobą spotykać. To było ich wspólne gniazdko, w którym mieszkali aż do rozstania. Dom nabyty ponad 9 lat temu, kosztował 1,18 mln dolarów, a dziś został wyceniony na 1,49 mln dolarów.

Kosztowna posiadłość w której mieszkała Alicja Bachleda-Curuś

Dom w którym mieszkali został wybudowany w latach 20. XX wieku. Jest wzorowany na styl angielski, posiada trzy piętra, cztery sypialnie i trzy łazienki. Salon połączony jest z przepięknym tarasem, którego widok rozciąga się na sąsiadujący z działką kanion. Powierzchnia domu to ponad 250 metrów kwadratowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską
2. Roksana Węgiel przyćmiła Lewandowską. Zdjęcia 14-latki z Cristiano Ronaldo obiegają świat

Przepiękna posiadłość w której mieszkała para aktorów, może znaleźć się teraz w rękach każdego, kto będzie w stanie zapłacić za nią 1,49 mln dolarów. Podobno mieszkanie wewnątrz jest ozdobione pięknym elementami, które dodatkowo podnoszą wartość domu.

uploaded

uploaded

uploaded

fot. mansionglobal

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tych śmieci nie wyrzucaj z resztą. Inaczej zapłacisz OGROMNĄ grzywnę!
  2. Nie żyje uwielbiana aktorka. Przyjaźniła się z Danielem Olbrychskim, fani pogrążeni w żałobie
  3. Gwiazdor Ranczo ujawnił tajemnicę dot. nieżyjącej od 15 lat Darii Trafankowskiej. Ogromne zaskoczenie
  4. Polsat przekazał straszne informacje z polskich miejscowości. Mnóstwo osób nie żyje
  5. Tajemniczy mężczyzna poprosił bawiącego się z synkiem tatę o wodę. Po chwili zaczął się horror

źródło: pomponik

Następny artykuł