Ola Kwaśniewska nie wytrzymała, przyłapała Rozenek. Kompromitujące zdjęcie, widać na nim wszystko

Ola Kwaśniewska nie wytrzymała, przyłapała Rozenek. Kompromitujące zdjęcie, widać na nim wszystko Źródło: aleksandraleksandrowna Instagram.com

Aleksandra Kwaśniewska od lat bryluje w mediach społecznościowych, pokazując swoją naturalność i zachwycając obserwatorów swoją szczerością. Tym razem również zaskoczyła. Nie wytrzymała i pokazała zdjęcie Małgorzaty Rozenek. Kwaśniewska w kilku słowach dobitnie wyraziła swoje zdanie.

Aleksandra Kwaśniewska jest bardzo aktywna na Instagramie i chętnie pokazuje swoje życie. Wielu może być zaskoczonych tym, że dziewczyna serwuje niewymuszoną naturalność. Jej specyficzne poczucie humoru potrafi jednak czasem zaskoczyć nawet najwierniejszych obserwatorów. Tym razem jednak praktycznie wszyscy trzymają jej stronę.

Aleksandra Kwaśniewska udostępniła na swoim profilu zdjęcie Rozenek

Aleksandra Kwaśniewska obserwowana jest przez ponad 150 tys. ludzi. Każde jej zdjęcie zdobywa sporą liczbę polubień, ale to, co wstawiła jakiś czas temu, do dziś sprawia, że pojawiają się pod nim nowe komentarze zachwycone spostrzegawczością córki Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich. Aleksandra Kwaśniewska na swoim profilu udostępniła dwa zdjęcia złączone w jeden kolaż. Na jednym widoczna jest ona, na drugim Małgorzata Rozenek. Obie panie uchwycone zostały wraz ze swoimi pupilami, lecz jeden szczegół mocno je różni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Oczekiwania kontra rzeczywistość

To, że media społecznościowe kłamią, wie już chyba każdy. Idealne sylwetki i uśmiechy czy stylizacje pojawiają się na każdym kroku, lecz jak się okazuje w wielu przypadkach niezbędna była pomoc grafika, lub też niewygodna poza i wykorzystanie korzystnego światła. Aleksandra Kwaśniewska odniosła się do idealnego wizerunku Małgorzaty Rozenek, który nawet w czasie spaceru jest nienaganny.

Śnieżnobiała perfekcyjna pani domu z uśmiechem przemierz ulicę wraz z czworonożnym przyjacielem i wydaje się jakby przed chwilą wyjęła rzeczy z pralki. Natomiast Aleksandra Kwaśniewska zestawiła to zdjęcie z tym jak wygląda ona, i prawdopodobnie większość osób, po spacerze z pupilem. Czarna kurtka ubrudzona błotem i niewyrażający skruchy pies zadowolony ze spaceru. Skomentowała to słowami piosenki "Life is life" i po raz kolejny udowodniła swój dystans do codzienności.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy się obawiali. Zapadła decyzja o ponownym zamknięciu obiektu

2. 20 lat temu Ivan Komarenko był na szczycie. Smutny upadek, wiemy czym się dziś zajmuje

3. Rząd znosi kolejne obostrzenia. Decyzja ma umożliwić organizację zaprzysiężenia Andrzeja Dudy

Fani są zachwyceni i popierają jej pogląd

W komentarzach przeczytać można wiele słów zachwytu nad postawą córki Jolanty Kwaśniewskiej. Większość obserwatorów podkreśla, że właśnie tak wygląda rzeczywistość i prawdziwy spacer z psem. Wystylizowana Małgorzata Rozenek posądzona została o lansowanie się i dostosowywanie się do wyśrubowanych wizerunkowych standardów Instagrama. Najważniejsze jednak w tym wszystkim jest chyba jednak fakt, że oba pieski znajdują się w kochających domach i mogą liczyć na codzienne spacery.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#tia.. #lifeislife #nanananana

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

Najlepsze newsy dnia:

  1. TVP właśnie przekazało bardzo ważną wiadomość. Zaczęło się
  2. Justyna Kowalczyk zdradziła przerażającą prawdę przed tysiącami Polaków. "Straciłam dziecko"
  3. Polsat nie ma litości dla TVP i TVN. Wieczorem pokaże megahit, miliony zasiądą przed telewizorami
  4. W końcu stało się, klamka zapadła. Od jutra tysiące rodzin straci pieniądze na dzieci
  5. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Wypaliła prawdę o tragedii uczestników, nie mieści się w głowie
  6. Uwaga, już się zaczęło. Rusza rejestracja o bony turystyczne
  7. Czas na złożenie wniosku mija już za kilka dni. Rekordzista dostał aż 429 tys. zł
  8. Gorący romans Gessler ze słynnym polskim aktorem szybko dobiegł końca. Dziś ma do niego 1 ogromny zarzut
  9. Polskę obiegły tragiczne wieści, nie żyje Stanisław Zięba. Ogromna strata

Źródło: Instagram.com / aleksandraleksandrowna

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News