Posłanka opozycji dostała cios w twarz na gdańskiej ulicy. "Jestem podobna do prezydent Dulkiewicz"

Posłanka opozycji dostała cios w twarz na gdańskiej ulicy. "Jestem podobna do prezydent Dulkiewicz"

Aleksandra Dulkiewicz cudem uniknęła pobicia, które z kolei dotknęło posłankę opozycji. Kobieta nie podejrzewała, że idąc spokojnie chodnikiem zostanie zaatakowana. Uważa, że to wina jej podobieństwa do prezydent Gdańska.

Aleksandra Dulkiewicz, będąc prezydentem Gdańska i jawnie szerząc swoje poglądy, może wywoływać różne emocje u opinii publicznej. Nie trudno się domyślić, że nie tylko wśród gdańszczan można znaleźć się tyle samo jej zwolenników co i przeciwników. Jako polityk zajmująca tak ważne stanowisko jest narażona na wiele nieprzyjemności, które jak się okazuje, mogą spotykać nie tylko ją, ale również osoby łudząco do niej podobne. Posłanka opozycji doświadczyła tego na własnej skórze. 

Posłanka KO zaatakowana 

Ewa Lieder, posłanka PO-KO, w rozmowie z dziennikarzem Polsat News przyznała, że już jakiś czas temu została zaatakowana w miejscu publicznym. Z jej relacji wynika, że do potwornego zdarzenia doszło 6 czerwca, gdy około godziny 19:00 poruszała się jedną z ulic w okolicach dworca Gdańskiego.  

- Młoda kobieta, trochę wyższa ode mnie, wyciągnęła rękę i z całych sił uderzyła mnie pięścią w czoło. Pewnie celowała w nos - wyznaje posłanka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Lieder zdradziła, że próbowała dogonić napastniczkę, jednak nim dotarło do niej, co tak naprawdę się stało, kobieta zdążyła już uciec. Przyznaje, że żaden ze świadków nie zareagował na proceder, w którym mogła poważnie ucierpieć. 

Wygląda jak Aleksandra Dulkiewicz. To dlatego została zaatakowana? 

Posłanka KO przyznaje, że jest świadoma swojej łudzącej podobizny do prezydent Gdańska. Sytuacje, w których ktoś myli ją z Dulkiewicz, są na porządku dziennym. Podejrzewa, że tym razem również do tego doszło. Nie była jednak w stanie przewidzieć, że za kolejną tego typu pomyłkę może przypłacić zdrowiem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni

2. Nie żyje Jan Kobuszewski

- Nie wiem, czy to się wydarzyło dlatego, że jestem podobna do pani prezydent Dulkiewicz, ludzie często mnie z nią mylą, czy dlatego, że często występuję w telewizji publicznej - wyznaje Lieder. 

Okazuje się, że polityk nie wspominała wcześniej o niebezpiecznym zajściu, bowiem nie uważała go za tak poważną sprawę, jednak bliskie osoby, a nawet sama prezydent Aleksandra Dulkiewicz, zdołały przekonać ją do zgłoszenia sprawy na policję

Najlepsze newsy dnia: 

  1. 5 tys. złotych za przespanie sześciu godzin. Możesz dostać taką pracę
  2. Zaadoptowała uroczą 6-letnią dziewczynkę. Okazało się, że dziewczynka w rzeczywistości ma 22 lata i próbuje ją zabić
  3. 3 mężczyzn zwabiło nastolatkę do samochodu. Wtedy wydarzyło się najgorsze
  4. Żona w tajemnicy dogadała się z policją. Mąż pojął co się dzieje gdy spojrzał na ręce kobiety
  5. Na pogrzebie żony zabrakło jej męża. Bolesny powód jego absencji wstrząsnął całą okolicą

Źródło: na temat 

Następny artykuł