Poruszające nagranie Dulkiewicz. Podziękowała za wsparcie

Poruszające nagranie Dulkiewicz. Podziękowała za wsparcie Źródło: twitter/aleksandra_dulkiewicz/

Aleksandra Dulkiewicz nie ma ostatnio najlepszego czasu. Prezydent Gdańska zmaga się z wieloma słowami krytyki, które napływają do niej niemalże z każdej strony. Mimo to stara się nie przejmować negatywnymi opiniami i dalej wypełnia swoje obowiązki. Postanowiła również odnieść się do całej sytuacji.

Aleksandra Dulkiewicz zaskoczyła wszystkich, publikując w sieci tak poruszające nagranie. Jej motywacją do zamieszczenia filmiku był hejt, który w ostatnim czasie na nią spadł, a wobec którego nie zamierzała być obojętna. Prezydent Gdańska zdecydowała się jednak zwrócić nie do tych, którzy każdego dnia jawnie ją obrażają, a do osób, które wciąż przy niej trwają i okazują swoje wsparcie. 

Rodakom nie podoba się zachowanie Dulkiewicz?

O prezydent Gdańska jest ostatnio znacznie głośniej, niż jeszcze kilka miesięcy temu. Wszystko przez poglądy i podejmowane decyzje, które nieszczególnie podobają się wielu Polakom, a w szczególności Gdańszczanom. Od wielu tygodni każdego dnia na następczynię tragicznie zmarłego Pawła Adamowicza, spływają negatywne opinie rozgoryczonych rodaków. 

Hejt odnosi się między innymi do ustawy, o którą Dulkiewicz twardo walczyła, a która pozwalała na "aneksję" Westerplatte przez rząd PiS. W sieci wybuchła burza, jednak wśród krytykujących znalazło się grono osób, które murem stawały za prezydent. Internauci starali się jej bronić, niekiedy wdając się w nieprzyjemne dyskusje z hejterami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Aleksandra Dulkiewicz opublikowała wzruszające nagranie 

Prezydent Gdańska postanowiła nie być obojętną na ciepłe słowa, jakie otrzymuje, dlatego na swoim Twitterze opublikowała poruszające nagranie, w którym podziękowała wszystkim za okazane wsparcie. Dulkiewicz w swojej wypowiedzi nawiązała do Czesława Niemena, który śpiewał o ludziach dobrej woli. Internauci zaczęli komentować nagranie, zamieszczając wiele miłych słów. Niezwykle poruszyło nimi to, co usłyszeli.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowość od Zenka Martyniuka wbije was w fotele. Król disco-polo wypuścił właśnie petardę, która miażdży „Przez Twe oczy zielone”

 2. Wydano ostrzeżenie dla klientów ING i mBanku! Możecie stracić pieniądze

- Kochani, gdybym umiała śpiewać, a wierzcie mi, że nie chcielibyście tego słyszeć, to zaśpiewałabym za Czesławem Niemenem, że "ludzi dobrej woli jest więcej". W ostatnim tygodniu otrzymuję bardzo wiele wyrazów wsparcia, solidarności, za co bardzo dziękuję. Ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim - powiedziała w krótkim filmie. 

Całe nagranie możecie zobaczyć tutaj:

https://twitter.com/Dulkiewicz_A/status/1160259341506830336

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przerażony kot jechał na dachu rozpędzonego samochodu. Drżał z przerażenia i cudem uszedł z życiem [WIDEO] 
  2. Panna młoda ukroiła tort weselny i zobaczyła coś przerażającego. Musiała interweniować policja
  3. W fontannie na Śląsku dokonano strasznego odkrycia, o którym mówią już prawie wszystkie media w Polsce. Nie mieści się w głowie
  4. Wypłynęły zapomniane notatki. Ujawniają, że przed Polakami ukryto nadzwyczaj prywatne zdjęcia Jana Pawła II zrobione z ukrycia
  5. Nagranie z sypialni Małgorzaty Rozenek w sieci. Nagle jej mąż w łóżku zaczął przeraźliwie krzyczeć, aż was zamuruje

Źródło: twitter 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News